Dr. Hauschka pudros šepetėlis, vnt
  • Dr. Hauschka pudros šepetėlis, vnt

Dr. Hauschka pudros šepetėlis, 1 vnt

410002978
32,00 €

Aukštos kokybės Dr. Hauschka pudros šepetėlis pagamintas iš plonyčių sintetinių šerelių ir aukštos kokybės medienos. Švelnų, tikslų ir kokybišką šepetėlį lengva prižiūrėti ir net ir mažai patyrusioms moterims šis šepetėlis leidžia be vargo susikurti nuostabų makiažą.

Kirstos formos užapvalinta didelė galvutė idealiai tinka norint paskirstyti pudrą tolygiai ant odos.

Kiekis

Šis aukštos kokybės pudros šepetėlis yra su kiek kirsta užapvalinta itin minkštų ir gausių šerelių galvute. Juo lengvai pakabinsite sausos pudros miltelius ir lengvai tolygiai paskirstysite ant veido bei dekoltė zonos. Šiuo šepetėliu bus paprasta suteikti veidui natūralų, tolygų ir matinį įvaizdį. Lengvai sukursite natūralius perėjimus šalia ausų, kaklo ir plaukų augimo linijos.

Kaip naudoti: sukamaisiais judesiais paimkite šiek tiek pudros miltelių,palieskite šepetėliu rankos išorinę dalį, kad nuimtumėte perteklių, ir tepkite ant veido judesiu žemyn.

Naudokite pudros dangtelį kaip atskirą pudros indelį: įsiberkite ten šiek tiek pudros ir šepetėliu toliau perkelkite ant odos.

Priežiūra: plaukite šepetėlio šerelius drungnu vandeniu prieš tai užpylę lašelį natūralaus Dr. Hauschka kūno prausiklio. Gerai išskalaukite. Pabaigoje švelniai suspauskite šepetėlio galvutę, kad jis įgautų pradinę formą. Džiovinkite ant rankšluosčio kambario temperatūroje.

Pagaminta iš sintetinių šerelių ir medžio.

Gamintojas: WALA Heilmittel GmbH, 7305 Bad Boll/Eckwälden, Vokietija.

9 Prekės

Jums taip pat gali patikti