Dr. Hauschka skaistalų šepetėlis, vnt
  • Dr. Hauschka skaistalų šepetėlis, vnt

Dr. Hauschka skaistalų šepetėlis, 1 vnt

410002976
26,00 €

Aukštos kokybės Dr. Hauschka skaistalų šepetėlis pagamintas iš plonyčių sintetinių šerelių ir aukštos kokybės medienos. Švelnų, tikslų ir kokybišką šepetėlį lengva prižiūrėti ir net ir mažai patyrusioms moterims šis šepetėlis leidžia be vargo susikurti nuostabų makiažą.

Tulpės formos šepetėlis, kuris tiksliai brėžia.

Kiekis

Aukštos kokybės skaistalų šepetėlis su smailia, tulpės formos šerelių galvute, bus nepakeičiamas makiažo pagalbininkas. Naudokite jį skirtingiems skaistalų tonams ant veido užtepti ar sumaišykite spalvas indelyje ir iš karto kurkite norimą įvaizdį. Norint suformuoti skruostus skaistalais - dažykite juos pradedant nuo veido kraštų link vidurio.

Naudokite šepetėlį ir bronzine pudra kontūruojant veidą.

Kaip naudoti: sumaišius dvi Dr. Hauschka skaistalų spalvas tepkite jas ant skruostikaulių. Norint spalvas naudoti atskirai - pradėkite nuo tamsesnės spalvos, tepkite ją po skruostikauliu, o šviesesne spalva tepkite virš skruostikaulio.

Priežiūra: plaukite šepetėlio šerelius drungnu vandeniu prieš tai užpylę lašelį natūralaus Dr. Hauschka kūno prausiklio. Gerai išskalaukite. Pabaigoje švelniai suspauskite šepetėlio galvutę, kad jis įgautų pradinę formą. Džiovinkite ant rankšluosčio kambario temperatūroje.

Pagaminta iš sintetinių šerelių ir medžio.

Gamintojas: WALA Heilmittel GmbH, 7305 Bad Boll/Eckwälden, Vokietija.

4 Prekės

Jums taip pat gali patikti