Rapunzel delikatesinis daržovių sultinys su 14% daržovių ir ekologiškomis mielėmis 8 kub. (4 l sultinio)

03000005896
2,95 €

Rapunzel delikatesinis daržovių sultinys su 14% daržovių  ir ekologiškomis mielėmis 8 kub. (4 l sultinio). Kruopščiai atrinktos daržovės nuostabiai kvapniam skoniui! Tinka sriuboms, padažams ir daržovių patiekalams gaminti.

Kiekis

Sudedamosios dalys: jūros druska, alyvpalmių aliejus*, daržovės* 14% (svogūnai*, morkos*, salierai*, petražolės*), cukranendrių cukrus*, mielių ekstraktas*, ciberžolė*, gelsvės*, česnakai*, pipirai*, maca*, cikorijų ekstraktas*. * – ekologiškai auginta.

100 g yra: energinės vertės 1480 kJ/ 358 kcal, riebalų 30,4 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 17,5 g, angliavandenių 15,0 g, iš kurių cukraus 12,1 g, skaidulinių medžiagų 4,0 g, baltymų 7 g, druskos < 42,5 g. 

Gamintojas: Rapunzel Naturkost AG, D-87764, Legau, Vokietija. 

15 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.

Jums taip pat gali patikti