Sonnentor Lauro lapeliai 10 g

2000004478
2,50 €

Visžalis Lauro lapo medis yra išminties simbolis nuo senovės graikų ir romėnų laikų. Riešutinis Sonnentor Lauro lapelių skonis puikiai papildys sriubas, troškinius, avieną ir jautieną. O taip pat tiks pupelėms, lęšiams, pomidorams ir net vaisiams gardinti. Jūs tikrai nusipelnote šių laurų!

Kiekis

Gardinkite jais sriubas ir troškinius, avieną, jautieną, veršieną, marokietiškus patiekalus. Tinka įdaryti žuvis kartu su citrinų griežinėliais ir pankolių sėklomis.

Patarimas: patiekalus galite gardinti lauro lapeliais nuo pat gaminimo pradžios iki pabaigos. Išimkite iš patiekalo baigę gaminti.

Sudedamosios dalys: lauro lapeliai*.

* - iš ekologinių ūkių (sertifikato nr. žr. ant pakuotės).

Gamintojas: Sonnentor S.R.O., Austrija.

6 Prekės

Savybės

Apie gamintoją „Sonnentor" išvertus iš vokiečių kalbos reiškia „saulės vartus" – taiklus apibūdinimas gėlėtiems prieskonių mišiniams, kurių intensyvus aromatas įkvepia kulinariniams šedevrams! Keliaukite aplink mūsų Žemę savo virtuvėje, o Jus lydės Sonnentor prieskoniai, atrinkti iš ekologinių ūkių visame pasaulyje. Atraskite įvairiausių regionų virtuvės paslaptis, gardinkite savo patiekalus Artimųjų Rytų ar tolimųjų Azijos kampelių aromatais. Nors visi Sonnentor prieskonių mišiniai yra skirtingi, juos visus vienija natūralumas – visi Sonnentor prieskoniai yra be sintetinių konservantų, dažiklių ar kvapiųjų medžiagų. Savo produktais Sonnentor įrodo, jog geras skonis yra neatsiejamas nuo sąmoningų veiksmų. Griežti kokybės reikalavimai visuomet padeda išlaikyti nepriekaištingą produktų kokybę. Sonnentor pasisako už aplinkos tausojimą, tvarią ekonomiką ir socialiai atsakingą politiką perdirbant žaliavas. Įmonės sėkmės istorija slypi tvarioje verslo praktikoje. „Gyvenk ir leisk gyventi, įžvelk ritmą ir vertink aplinką" – tai yra kasdienė įmonės veiklos praktika, kuria dalijamasi visame pasaulyje, o visos Sonnentor žolelės ir prieskoniai atkeliauja iš sertifikuotų ekologinių ūkių. Ar tai būtų vietinė žolelė, ar egzotiškas prieskonis iš tolimų kraštų, Sonnentor atidžiai renkasi savo partnerius ir perdirbėjus, kurie palaiko įmonės pripažįstamą kokybės filosofiją. Ekologija, ekonomika ir žmonija – tai yra neatsiejami vienetai, kurie visi tarnauja mūsų gyvenimo gerovei.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti