Sonnentor aitrusis karis 50 g

02000011482
3,95 €

Egzotiškai aštrus! Karis - tai įvairių prieskonių mišinys, populiarus Pietų Azijos virtuvėje. Ir šis aštrus variantas talpina juos visus. Aitrioji paprika ir imbieras sudeda ryškius akcentus mišinyje. Papildykite mišiniu ryžius ar wok patiekalus, jis puikiai derės sriubose ir padažuose, o ant grotelių kepto moliūgo skonį atskleis neįtikėtinai gerai. Paragaukite Indijos!

Kiekis

Pikantiškiems ryžių, daržovių, kiniškoje keptuvėje paruoštiems patiekalams.

Sudedamosios dalys: ciberžolė*, kalendros*, vaistinės ožragės*, aitrioji paprika*, geltonosios garstyčios*, kmynai*, pankoliai*, bazilikai*, česnakai*, raudonėliai*, rozmarinai*, čiobreliai*, šalavijai*, juodgrūdės sėklos*, maltas muskato riešutas*. 

* – ekologiškai auginta (sertifikato nr. žr. ant pakuotės).

Gamintojas: Sonnentor S.R.O., Havličkuv mlyn 944, 696 15, Čekija.

5 Prekės

Savybės

Apie gamintoją „Sonnentor" išvertus iš vokiečių kalbos reiškia „saulės vartus" – taiklus apibūdinimas gėlėtiems prieskonių mišiniams, kurių intensyvus aromatas įkvepia kulinariniams šedevrams! Keliaukite aplink mūsų Žemę savo virtuvėje, o Jus lydės Sonnentor prieskoniai, atrinkti iš ekologinių ūkių visame pasaulyje. Atraskite įvairiausių regionų virtuvės paslaptis, gardinkite savo patiekalus Artimųjų Rytų ar tolimųjų Azijos kampelių aromatais. Nors visi Sonnentor prieskonių mišiniai yra skirtingi, juos visus vienija natūralumas – visi Sonnentor prieskoniai yra be sintetinių konservantų, dažiklių ar kvapiųjų medžiagų. Savo produktais Sonnentor įrodo, jog geras skonis yra neatsiejamas nuo sąmoningų veiksmų. Griežti kokybės reikalavimai visuomet padeda išlaikyti nepriekaištingą produktų kokybę. Sonnentor pasisako už aplinkos tausojimą, tvarią ekonomiką ir socialiai atsakingą politiką perdirbant žaliavas. Įmonės sėkmės istorija slypi tvarioje verslo praktikoje. „Gyvenk ir leisk gyventi, įžvelk ritmą ir vertink aplinką" – tai yra kasdienė įmonės veiklos praktika, kuria dalijamasi visame pasaulyje, o visos Sonnentor žolelės ir prieskoniai atkeliauja iš sertifikuotų ekologinių ūkių. Ar tai būtų vietinė žolelė, ar egzotiškas prieskonis iš tolimų kraštų, Sonnentor atidžiai renkasi savo partnerius ir perdirbėjus, kurie palaiko įmonės pripažįstamą kokybės filosofiją. Ekologija, ekonomika ir žmonija – tai yra neatsiejami vienetai, kurie visi tarnauja mūsų gyvenimo gerovei.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti