Sonnentor Malta ciberžolė 40 g

2000004477
2,95 €

Geltona, viskas aplink geltona! Ši išraiškingiausia ciberžolė savybė kiekvienam patiekalui suteiks saulės geltonumo spalvą. Be jos gėliško medžio aromato neturėtų apsieiti joks kario mišinys, kuriuo skanu gardinti ryžius, troškinius ar lęšius. Špinatai, vištiena ir žuvis iš ciberžolės įgaus tik geriausią skonį. Norint išgauti intensyvesnį skonį - dėkite ciberžolę į karštą aliejų ar ghee.

Kiekis

Ryškiai geltona spalva maistą dažančios ciberžolės nuostabiai tinka kariams, lešių, ryžių patiekalams, troškiniams. Labai dera su špinatais, baklažanais, vištiena ir žuvimi.

Patarimas: kad aromatas būtų kuo intensyvesnis, prieš dėdami ciberžolę į patiekalus, pakaitinkite ją keptuvėje su šlakeliu aliejaus ar ghee, kad užputotų.

Sudedamosios dalys: maltos ciberžolės*.

* – iš ekologinių ūkių (sertifikato nr. žr. ant pakuotės).

Gamintojas: Sonnentor S.R.O., Austrija.

3 Prekės

Savybės

Apie gamintoją „Sonnentor" išvertus iš vokiečių kalbos reiškia „saulės vartus" – taiklus apibūdinimas gėlėtiems prieskonių mišiniams, kurių intensyvus aromatas įkvepia kulinariniams šedevrams! Keliaukite aplink mūsų Žemę savo virtuvėje, o Jus lydės Sonnentor prieskoniai, atrinkti iš ekologinių ūkių visame pasaulyje. Atraskite įvairiausių regionų virtuvės paslaptis, gardinkite savo patiekalus Artimųjų Rytų ar tolimųjų Azijos kampelių aromatais. Nors visi Sonnentor prieskonių mišiniai yra skirtingi, juos visus vienija natūralumas – visi Sonnentor prieskoniai yra be sintetinių konservantų, dažiklių ar kvapiųjų medžiagų. Savo produktais Sonnentor įrodo, jog geras skonis yra neatsiejamas nuo sąmoningų veiksmų. Griežti kokybės reikalavimai visuomet padeda išlaikyti nepriekaištingą produktų kokybę. Sonnentor pasisako už aplinkos tausojimą, tvarią ekonomiką ir socialiai atsakingą politiką perdirbant žaliavas. Įmonės sėkmės istorija slypi tvarioje verslo praktikoje. „Gyvenk ir leisk gyventi, įžvelk ritmą ir vertink aplinką" – tai yra kasdienė įmonės veiklos praktika, kuria dalijamasi visame pasaulyje, o visos Sonnentor žolelės ir prieskoniai atkeliauja iš sertifikuotų ekologinių ūkių. Ar tai būtų vietinė žolelė, ar egzotiškas prieskonis iš tolimų kraštų, Sonnentor atidžiai renkasi savo partnerius ir perdirbėjus, kurie palaiko įmonės pripažįstamą kokybės filosofiją. Ekologija, ekonomika ir žmonija – tai yra neatsiejami vienetai, kurie visi tarnauja mūsų gyvenimo gerovei.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti