Sonnentor Ceilono cinamono lazdelės 18 g (6 vnt.)

2000004613
3,50 €

Jo neturėtų trūkti nei vienoje virtuvėje! Sonnentor Ceilono cinamonas yra cinamono medžio žievė, nulupta, džiovinta ir naudojama kaip prieskonis. Ceilono cinamonas yra kiek švelnesnis nei jo artimas giminaitis cassia cinamonas. Ceilono cinamono skonis nepralenkiamas: jis puikiai tinka ryžių pudinge, kompote ir pyraguose, o taip pat neatsiejamas nuo arabų ar indų patiekalų. Jis nenugalimas!

Kiekis

Įspūdingo saldaus ir intensyvaus aromato, kuriame galite pajusti apelsinų užuominą. Į vaikystės prisiminimus nukeliantis cinamonas nuostabiai tinka desertams, ryžių pudingams, kompotams, pyragams, karštam vynui. Labai gerai dera su visais džiovintais vaisiais. Paragaukite skanaus kuskuso su Ceilono cinamonu, obuoliais, džiovintais vaisiais ir citrinų sultimis. Tinka su aviena ir mėsos troškiniais. Berkite į patiekalus įpusėję virti.

Sudedamosios dalys: Ceilono cinamonas*. * – iš ekologinių ūkių (sertifikato nr. žr. ant pakuotės).

Gamintojas: Sonnentor S.R.O., Austrija.

34 Prekės

Savybės

Apie gamintoją „Sonnentor" išvertus iš vokiečių kalbos reiškia „saulės vartus" – taiklus apibūdinimas gėlėtiems prieskonių mišiniams, kurių intensyvus aromatas įkvepia kulinariniams šedevrams! Keliaukite aplink mūsų Žemę savo virtuvėje, o Jus lydės Sonnentor prieskoniai, atrinkti iš ekologinių ūkių visame pasaulyje. Atraskite įvairiausių regionų virtuvės paslaptis, gardinkite savo patiekalus Artimųjų Rytų ar tolimųjų Azijos kampelių aromatais. Nors visi Sonnentor prieskonių mišiniai yra skirtingi, juos visus vienija natūralumas – visi Sonnentor prieskoniai yra be sintetinių konservantų, dažiklių ar kvapiųjų medžiagų. Savo produktais Sonnentor įrodo, jog geras skonis yra neatsiejamas nuo sąmoningų veiksmų. Griežti kokybės reikalavimai visuomet padeda išlaikyti nepriekaištingą produktų kokybę. Sonnentor pasisako už aplinkos tausojimą, tvarią ekonomiką ir socialiai atsakingą politiką perdirbant žaliavas. Įmonės sėkmės istorija slypi tvarioje verslo praktikoje. „Gyvenk ir leisk gyventi, įžvelk ritmą ir vertink aplinką" – tai yra kasdienė įmonės veiklos praktika, kuria dalijamasi visame pasaulyje, o visos Sonnentor žolelės ir prieskoniai atkeliauja iš sertifikuotų ekologinių ūkių. Ar tai būtų vietinė žolelė, ar egzotiškas prieskonis iš tolimų kraštų, Sonnentor atidžiai renkasi savo partnerius ir perdirbėjus, kurie palaiko įmonės pripažįstamą kokybės filosofiją. Ekologija, ekonomika ir žmonija – tai yra neatsiejami vienetai, kurie visi tarnauja mūsų gyvenimo gerovei.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti