Sonnentor Kmyniniai kuminai 40 g

2000004474
2,95 €

Keliaujam į spalvingąją Indiją! Kuminas yra pagrindinis indiškos virtuvės veikėjas. Tokie prieskonių mišiniai kaip karis, garam masala ar tandoori būtų neįsivaizduojami be jo. Nors jis taip pat naudojamas ir Pietų Amerikoje, Viduriniuose Rytuose bei Šiaurės Afrikoje. Unikalus kumino skonis yra sunkus, pilnas, o kartu salstelėjęs ir apsuptas švelnaus mėtiškumo. Kvapas jausis iš tolo!

Kiekis

Vienas iš garam masala sudėtinių prieskonių. Privalomas prieskonis gaminant ankštinių patiekalus. Šiaurės Afrikos, Pietų Amerikos patiekaluose taip pat dažnas prieskonis. Gardinkite jais avinžirnius, humusą, daržovių ir mėsos patiekalus. Norėdami išgauti stipriausią aromatą, kuminus paskrudinkite sausoje keptuvėje ir sugrūskite grūstuvėje.

Sudedamosios dalys: kmyniniai kuminai*.

* – iš ekologinių ūkių (sertifikato nr. žr. ant pakuotės).

Gamintojas: Sonnentor S.R.O., Austrija.

8 Prekės

Savybės

Apie gamintoją „Sonnentor" išvertus iš vokiečių kalbos reiškia „saulės vartus" – taiklus apibūdinimas gėlėtiems prieskonių mišiniams, kurių intensyvus aromatas įkvepia kulinariniams šedevrams! Keliaukite aplink mūsų Žemę savo virtuvėje, o Jus lydės Sonnentor prieskoniai, atrinkti iš ekologinių ūkių visame pasaulyje. Atraskite įvairiausių regionų virtuvės paslaptis, gardinkite savo patiekalus Artimųjų Rytų ar tolimųjų Azijos kampelių aromatais. Nors visi Sonnentor prieskonių mišiniai yra skirtingi, juos visus vienija natūralumas – visi Sonnentor prieskoniai yra be sintetinių konservantų, dažiklių ar kvapiųjų medžiagų. Savo produktais Sonnentor įrodo, jog geras skonis yra neatsiejamas nuo sąmoningų veiksmų. Griežti kokybės reikalavimai visuomet padeda išlaikyti nepriekaištingą produktų kokybę. Sonnentor pasisako už aplinkos tausojimą, tvarią ekonomiką ir socialiai atsakingą politiką perdirbant žaliavas. Įmonės sėkmės istorija slypi tvarioje verslo praktikoje. „Gyvenk ir leisk gyventi, įžvelk ritmą ir vertink aplinką" – tai yra kasdienė įmonės veiklos praktika, kuria dalijamasi visame pasaulyje, o visos Sonnentor žolelės ir prieskoniai atkeliauja iš sertifikuotų ekologinių ūkių. Ar tai būtų vietinė žolelė, ar egzotiškas prieskonis iš tolimų kraštų, Sonnentor atidžiai renkasi savo partnerius ir perdirbėjus, kurie palaiko įmonės pripažįstamą kokybės filosofiją. Ekologija, ekonomika ir žmonija – tai yra neatsiejami vienetai, kurie visi tarnauja mūsų gyvenimo gerovei.

Jums taip pat gali patikti