Rapunzel malta burboninė vanilė, 5 g
  • Rapunzel malta burboninė vanilė, 5 g

Rapunzel malta burboninė vanilė, 5 g

03000006473
11,95 €

Rapunzel malta burboninė vanilė gaunama iš vanilės anksčių išėmus juodus grūdelius ir juos sumalus. Burboninė vanilė yra turtinga natūraliu skoniu ir poskoniais. Jos auginimas, priežiūra ir fermentavimas reikalauja žinių ir patirties, todėl ir laiko. Paragaukite tikro vanilės skonio.

Kiekis
Paskutinė prekė

Tikroji bruboninė vanilė dėl savo išskirtinio aromato yra vadinama „prieskonių karaliene“. Šie milteliai yra pagaminti iš sumaltų burboninės vanilės anksčių, išaugintų ekologiniame ūkyje (sertifikato Nr. žr. ant pakuotės), rankomis fermentuotų ir vėliau sudžiovintų. Burboninė vanilė pasižymi aromatų gausa, kitaip nei sintetiniu būdų pagamintas „vanilinas“. Žiupsnelis maltos vanilės Jūsų tortams, plaktai grietinėlei ir desertams suteiks rafinuotą skonį.

Sudedamosios dalys: burboninė vanilė iš ekologinių ūkių (sertifikato nr. žr. ant pakuotės).

Gamintojas: Rapunzel Naturkost, 87764, Legau, Vokietija.

Kilmės šalis: Komorų salos.

1 Vienetas

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.

Jums taip pat gali patikti