Sonnentor prieskonių mišinys meduoliams, pyragams ir sausainiams, 40 g

2000004455
2,95 €

Ar Jums patinka imbieriniai sausainiai? Kalėdų laikotarpis be jų tiesog neįsivaizduojamas. Imbieriniai sausainiai gardinami ne tik imbieru, bet ir cinamonu, gvazdikėliais. O šiuo Sonnentor prieskonių mišiniu meduoliams ir pyragams gardinkite ne tik sausainius, bet ir vaisių pyragus, kalėdinius šerbetus ar saldžias duonas. Tobulam skoniui pasiekti naudokite 5-8 gramus šio mišinio 1 kilogramui miltų. Ir pirmyn kepti!

Kiekis

Šis prieskonių mišinys idealiai tinka gardinti meduolius, sausainius, vaisinę duoną ir pyragus. Šilto, aštroko aromato, tad puikiai kontrastuoja juo paskaninus ir šaltus desertus. 
Sudedamosios dalys: cinamonas*, anyžiai*, gvazdikėliai*, kardamonas*, kalendra*. 

* – iš ekologinių ūkių (sertifikato nr. žr. ant pakuotės).

Gamintojas: Sonnentor S.R.O., Austrija.

5 Prekės

Savybės

Apie gamintoją „Sonnentor" išvertus iš vokiečių kalbos reiškia „saulės vartus" – taiklus apibūdinimas gėlėtiems prieskonių mišiniams, kurių intensyvus aromatas įkvepia kulinariniams šedevrams! Keliaukite aplink mūsų Žemę savo virtuvėje, o Jus lydės Sonnentor prieskoniai, atrinkti iš ekologinių ūkių visame pasaulyje. Atraskite įvairiausių regionų virtuvės paslaptis, gardinkite savo patiekalus Artimųjų Rytų ar tolimųjų Azijos kampelių aromatais. Nors visi Sonnentor prieskonių mišiniai yra skirtingi, juos visus vienija natūralumas – visi Sonnentor prieskoniai yra be sintetinių konservantų, dažiklių ar kvapiųjų medžiagų. Savo produktais Sonnentor įrodo, jog geras skonis yra neatsiejamas nuo sąmoningų veiksmų. Griežti kokybės reikalavimai visuomet padeda išlaikyti nepriekaištingą produktų kokybę. Sonnentor pasisako už aplinkos tausojimą, tvarią ekonomiką ir socialiai atsakingą politiką perdirbant žaliavas. Įmonės sėkmės istorija slypi tvarioje verslo praktikoje. „Gyvenk ir leisk gyventi, įžvelk ritmą ir vertink aplinką" – tai yra kasdienė įmonės veiklos praktika, kuria dalijamasi visame pasaulyje, o visos Sonnentor žolelės ir prieskoniai atkeliauja iš sertifikuotų ekologinių ūkių. Ar tai būtų vietinė žolelė, ar egzotiškas prieskonis iš tolimų kraštų, Sonnentor atidžiai renkasi savo partnerius ir perdirbėjus, kurie palaiko įmonės pripažįstamą kokybės filosofiją. Ekologija, ekonomika ir žmonija – tai yra neatsiejami vienetai, kurie visi tarnauja mūsų gyvenimo gerovei.

Jums taip pat gali patikti