Rapunzel Žolelių druska indelyje, 125 g

3000003393
2,25 €

Rapunzel žolelių druskos sudėtyje tik kruopščiai atrinktos daržovės ir žolelės (bent 15% žolelių), kurios suteikia šiai druskai ypatingą skonį. Puikiai tiks naudoti kasdien - sudėtyje nėra dirbtinių skonio ar kvapo stipriklių. Tinka sriuboms, troškiniams, salotoms ar grūdėtai varškei.

Kiekis

Ekologiškai augintos žolelės ir daržovės, sumaišytos su nerafinuota jūros druska bus puikus pagardas jūsų sriuboms, troškiniams ir kitiems patiekalams.

Sudedamosios dalys: jūros druska, morkos*, salierai*, porai*, petražolės*, salierų lapai*, čiobreliai*, bazilikai*, gelsvės*, krapai*, dašiai*. Gali būti sezamų, garstyčių ir sojos lecitino pėdsakų.

* – iš ekologinių ūkių (sertifikato nr. žr. ant pakuotės).

100 g yra: energetinės vertės 169 kJ/40 kcal, baltymai 2,1 g, angliavandeniai 5,2 g, riebalai 0,3 g.

Gamintojas: Rapunzel Naturkost AG, D-87764, Legau, Vokietija.

12 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti