Rapunzel daržovių sultinys be druskos, 8 kubeliai
  • Rapunzel daržovių sultinys be druskos, 8 kubeliai

Rapunzel ekologiškas daržovių sultinys su mažesniu druskos kiekiu 8 kub. po 8,5 g

3000003617
2,95 €

Rapunzel daržovių sultinys su mažesniu druskos kiekiu yra puikaus klasikinio skonio, kurį suteiks ir Jūsų gaminamiems patiekalams. Idealiai tiks paskaninti sriubas, padažus, daržovių patiekalus ar tiesiog kaip skanus sultinys. Druskos kiekį galite pasirinkti patys ar jos nedėti visai!

Kiekis

Sudedamosios dalys: nehidrintas alyvpalmių aliejus* iš tvarių ūkių, kukurūzų krakmolas*, daržovės* 21% (svogūnai* 8,7%, morkos* 6,6%, salierai*, porai* 1,2%, moliūgai*), jūros druska, mielių ekstraktas*, koncentruotos daržovių sultys* (morkų*, svogūnų*), petražolės*, baravykai*, ciberžolė*, gelsvių lapai*, česnakai*, muskatų riešutai*, gelsvių šaknys*, paprikos*, saulėgrąžų aliejus*, pankolių sėklos*.

* – iš ekologinių ūkių, sertifikato nr. žr. ant pakuotės.

Vartojimas: 1 kubelį meskite į 500 ml verdančio vandens ir gerai išmaišykite.

100 ml paruošto sultinio yra: energinės vertės 30 kJ/ 7 kcal, riebalų 0,5 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 0,3 g, angliavandenių 0,5 g, iš kurių cukraus 0,2 g, skaidulinių medžiagų 0,1 g, baltymų 0,1 g, druskos 0,29 g.

Gamintojas Rapunzel Naturkost AG, D-87764, Legau, Vokietija. 

4 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.

Jums taip pat gali patikti