Sonnentor Ekologiški malti Kajeno pipirai 40 g

02000008963
2,95 €
Suteik aštrumo! Itin aštrūs kajeno pipirai tinka sriuboms, troškiniams, padažams ir mėsos patiekalams gardinti. Sonnnetor aštrieji kajeno čili pipirai auginami natūraliame dirvožemyje, atsižvelgiant į mėnulio fazes ir gamtos ritmus. Kruopščiai auginami ir prižiūrimi patyrusių ūkininkų bei supakuoti rankomis tame pačiame ūkyje, kur buvo auginami.
Kiekis

Labai aštrūs

Sudedamosios dalys: Capsicum frutescens (lot.).

Iš ekologinių ūkių (kontrolę vykdo: žr. ant pakuotės).

Tiems, kas mėgsta aštrius patiekalus – kepsnius, sočius troškinius ar sriubas. Skovilio skalė nurodo pipirų aštrumą, o kajeno pipirai žymimi net 9 balais iš 10 (labai aštrūs). Švelnus miltelių aromatas slepia savyje intensyvų deginantį aštrumą, kurį pajusite ir nuo mažo kiekio šių pipirų.

Gamintojas: Sonnentor S.R.O., Austrija.

7 Prekės

Savybės

Apie gamintoją „Sonnentor" išvertus iš vokiečių kalbos reiškia „saulės vartus" – taiklus apibūdinimas gėlėtiems prieskonių mišiniams, kurių intensyvus aromatas įkvepia kulinariniams šedevrams! Keliaukite aplink mūsų Žemę savo virtuvėje, o Jus lydės Sonnentor prieskoniai, atrinkti iš ekologinių ūkių visame pasaulyje. Atraskite įvairiausių regionų virtuvės paslaptis, gardinkite savo patiekalus Artimųjų Rytų ar tolimųjų Azijos kampelių aromatais. Nors visi Sonnentor prieskonių mišiniai yra skirtingi, juos visus vienija natūralumas – visi Sonnentor prieskoniai yra be sintetinių konservantų, dažiklių ar kvapiųjų medžiagų. Savo produktais Sonnentor įrodo, jog geras skonis yra neatsiejamas nuo sąmoningų veiksmų. Griežti kokybės reikalavimai visuomet padeda išlaikyti nepriekaištingą produktų kokybę. Sonnentor pasisako už aplinkos tausojimą, tvarią ekonomiką ir socialiai atsakingą politiką perdirbant žaliavas. Įmonės sėkmės istorija slypi tvarioje verslo praktikoje. „Gyvenk ir leisk gyventi, įžvelk ritmą ir vertink aplinką" – tai yra kasdienė įmonės veiklos praktika, kuria dalijamasi visame pasaulyje, o visos Sonnentor žolelės ir prieskoniai atkeliauja iš sertifikuotų ekologinių ūkių. Ar tai būtų vietinė žolelė, ar egzotiškas prieskonis iš tolimų kraštų, Sonnentor atidžiai renkasi savo partnerius ir perdirbėjus, kurie palaiko įmonės pripažįstamą kokybės filosofiją. Ekologija, ekonomika ir žmonija – tai yra neatsiejami vienetai, kurie visi tarnauja mūsų gyvenimo gerovei.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti