Comptoirs & Compagnies  Rankų kremas su manukos medumi IAA* 15+, 50 ml
  • Comptoirs & Compagnies  Rankų kremas su manukos medumi IAA* 15+, 50 ml

Comptoirs & Compagnies Rankų kremas su manukos medumi IAA* 15+, 50 ml

01000007837
7,80 €

Šis rankų kremas su aktyviuoju manukos medumi yra specialiai sukurtas tam, kad padėtų atstatyti ir intensyviai drėkintų ypač pažeistą, šiurkščią, išsausėjusią rankų odą. Rankų kremo sudėtyje yra ypač veiksmingo manukos medaus, kuris garsėja savo antibakterinėmis ir audinius regeneruojančiomis savybėmis. Neriebios konsistencijos kremas lengvai susigeria į odą, nepalieka lipnumo pojūčio ir akimirksniu suteikia rankų odai komfortą.

Naudojimas: tepkite rankas kas kartą, kai tik jaučiate poreikį.

Dėmesio: tik išoriniam naudojimui. Venkite kremo patekimo į akis.

Sudedamosios dalys: Aqua, glycerin, aloe barbadensis leaf juice *, melissa officinalis flower / leaf / stem water *, mel, butyrospermum parkii butter *, cetearyl alcohol, glycarl alcohol, glycyceleryl stearate, octyldleodecanium, beehrylryodecanium, octyholea, olylryodicancooleryl stearate, octyholea olylodicancooleryl stearate, octyholea olylodecanium, beehrylryodecanium, beehrylryodecanium, beehrylryodecanium, europehrylry levulinate, oryza sativa hullpowder, perfum, sodium cetearyl sulfate, sodium anisate, prunus amygdalus dulcis oil *, xanthan gum, citric acid, phenethyl alcohol, tocopherol, biosaccharidel glrycyc gum-1.

* sertifikuoti ekologiški ingredientai

100% sudedamųjų dalių yra natūralios kilmės

18.2% sudedamųjų dalių yra sertifikuotos ekologiškos.

Gamintojas: Comptoirs & Compagnies 18, rue de la Touloubre 13 770 Venellles, Prancūzija.

3 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Prancūzų kompanija Comptoirs & Compagnies jau daugiau nei 5 metus į Europą veža laukinių šluotinių sėklučių (kitaip dar žinomo kaip Naujosios Zelandijos arbatmedžio arba manuka) medų ir jo produktus. Šluotinių sėklučių medaus aktyvumas, nuo kurios ir priklauso medaus efektyvumas, matuojamas unikaliu manuka medaus faktoriumi (UMF® or IAA®). Šis aktyvumas sukeliamas ne peroksiko (kaip įprasto mums žinomo medaus), bet unikalių tik šiam medui būdingų savybių. Comptoirs & Compagnies medaus kokybė garantuojama ir gali būti patikrinta. Kompanija derina Naujosios Zelandijos vietinius Maori genties tradicines gydymo žinias su moderniomis moksliškai pagrįstomis žiniomis ir pateikia jas Vakarų pasauliui.

Jums taip pat gali patikti