Sante rankų kremas Anti-Aging su kofermentu Q10, 75 ml

01000010132
4,95 €

Sante rankų kremas Anti-Aging neleis atsirasti pirmiesiems senėjimo požymiams ant Jūsų rankų ir jos nebeišduos Jūsų amžiaus! Maitinantys kokosų, sviestmedžių, vynuogių kauliukų aliejai rankas pavers itin švelniomis. Kremas maloniai kvepia!

Kiekis

Šis rankų kremas lepina odą ir kovoja su odos pigmentacija. Formulėje esantis ekologiškų saulučių ekstraktas natūraliai šviesina jau esančias pigmentines dėmes. Be to, kremas pagamintas su kofermentu Q10, apsaugančiu odą nuo išorinių faktorių, atitolina pirmųjų senėjimo požymių atsiradimą ir skatina ląstelių atsinaujinimą. Gausus kokosų, vynuogių kauliukų aliejų ir sviestmedžių sviesto, dėl kurių rankos tampa itin švelnios ir tolygesnio atspalvio. Tinka veganams.

Sudedamosios dalys: Shea butter *, polyglycerine fatty acid ester, vegetable Glycerine, fatty alcohol, coconut oil *, grapeseed oil, vegetable Skin care substance, corn starch, macadamia nut oil, aloe vera powder *, pomegranate seed extract *, coenzyme Q 10, xanthan gum, amino acid derivative, sodium cetearyl sulfate, lactic acid, vitamin E, sunflower oil *, table salt, di-sodium phosphate, potassium chloride, potassium phosphate, rosemary oil leaf extract. *

* ekologiški ingredientai

** natūralių eterinių aliejų dalys

Gamintojas SANTE Naturkosmetik, 31020 Salzhemmendorf, Vokietija.

7 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiškos kosmetikos gamintojas SANTE. Kiekvienas žmogus turi teisę pasirūpinti savimi, naudodamas švarias priežiūros priemones, kurių sudėtyje nėra sintetinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ir konservantų. SANTE kainodaros politikos pagrindinis uždavinys – suteikti kuo didesniam žmonių ratui priėjimą prie kokybiškos ekologiškos kosmetikos. Būtent todėl produktų kainos išlieka stulbinamai žemame lygyje, o kokybė nuo to nenukenčia. SANTE remiasi naujausiomis technologijomis ir taiko novatoriškus sprendimus: visos veikliosios vertingų augalų medžiagos – aliejai ir ekstraktai – sujungtos į darnias ir veiksmingas produktų formules. Juos naudodami, pajusite akivaizdų poveikį savo odai ir plaukams – jiems bus grąžinta sveikata ir nauja energija. SANTE rūpinasi Jumis ir pasauliu! Ji visada žengia koja kojon su naujausiomis ekologiškų priemonių tendencijomis ir nuolat stebina naujais produktais.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti