Rapunzel bertoletijos 100 g
  • Rapunzel bertoletijos 100 g

Rapunzel bertoletijos riešutai 100 g

3000003333
4,95 €

Traškūs ir aromatingi bertoletijos arba braziliški riešutai. Bertoletijos yra laukinėje aplinkoje augančių braziliškųjų riešutų medžių sėklos. Šie medžiai auga tik sveikuose atogrąžų miškuose, taigi pirkdami bertoletijos riešutus palaikome ir padedame išsaugoti natūralius atogrąžų miškus.

Kiekis
Paskutinė prekė

Švelnaus skonio aromatingi riešutai auga atogrąžų miškuose, taigi jų vartojimas palaiko atogrąžų miškus.

Sudedamosios dalys: bertoletijos*. * – iš ekologinių ūkių, sertifikato nr. žr. ant pakuotės).

100 g yra: energinės vertės 2858 kJ/ 693 kcal, riebalų 66,8 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 15,4 g, angliavandenių 3,6 g, iš kurių cukraus 2,3 g, skaidulinių medžiagų 6,7 g, baltymų 13,6 g, druskos <0,005 g.

Gamintojas Rapunzel Naturkost AG, D-87764, Legau, Vokietija. Kilmės šalis Bolivija.

1 Vienetas

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.

Jums taip pat gali patikti