Rapunzel kokosų traškučiai 175 g
  • Rapunzel kokosų traškučiai 175 g

Rapunzel kokosų traškučiai 175 g

3000003401
3,95 €

Traškūs Rapunzel kokosų traškučiai - skanus, natūralaus ir šviežio kokoso skonio užkandis. Daugybė panaudojimo būdų - nuo pusryčių košių ir chia pudingų iki papuošimų pyragams ir tortams ar kaip priedas azijietiškos virtuvės patiekalams.

Kiekis
Paskutinė prekė

Šie traškučiai puikiai tinka kepiniams ir desertams, Azijos virtuvės patiekalams ar tiesiog užkandžiui.

Sudedamosios dalys: kokosai*. * – iš ekologiškai augintų žemės ūkių (sertifikato nr. žr. ant pakuotės).

100 g yra: energinės vertės 2876 kJ/ 698 kcal, riebalų 67,5 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 63,7 g, angliavandenių 10,1 g, iš kurių cukraus 7,3 g, skaidulinių medžiagų 11,4 g, baltymų 6,8 g, druskos <0,033 g.

Gamintojas Rapunzel Naturkost AG, 87764 Legau, Vokietija. Kilmės šalis Šri Lanka.

2 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.

Jums taip pat gali patikti