Rapunzel ekologiškos lukštentos kanapių sėklos 200 g
  • Rapunzel ekologiškos lukštentos kanapių sėklos 200 g

Rapunzel ekologiškos lukštentos kanapių sėklos 200 g

03000009656
8,95 €

Kanapių sėklos yra subtiliai riešutinio skonio ir itin gausios vertingųjų Omega 3 riebiųjų rūgščių, vit. B1, magnio, cinko ir geležies. Kanapių sėklose yra 8 nepakeičiamosios aminorūgštys (kurių kūnas negali pats pasigaminti) dėl to jos gali būti puikiu baltymų šaltiniu. 

Kiekis
Paskutinė prekė

Žaliavalgiškos kokybės kanapių sėklos pasižymi riešutų skoniu ir maistingųjų medžiagų gausa. Jose yra omega-3 nesočiųjų riebalų rūgščių (alfa linoleno rūgšties 8,7 g/ 100 g), vitamino B1 (1,5 mg/ 100 g), vitamino B6 (0,53 mg/ 100 g), magnio (725 mg/ 100 g), geležies (13,2 mg/ 100 g).

Sudedamosios dalys: lukštentos kanapių sėklos*. * – iš ekologinių ūkių (sertifikato nr. žr. ant pakuotės). Gali būti gliuteno pėdsakų.

Vartojimas: sausiems pusryčiams, jogurtams, glotnučiams, salotoms, įvairiems grūdų ir daržovių patiekalams.

100 g yra: energinės vertės 2516 kJ/ 608 kcal, riebalų 51,1 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 5,0 g, angliavandenių 2,5 g, iš kurių cukraus 2,5 g, skaidulinių medžiagų 5,5 g, baltymų 31,7 g, druskos <0,001 g.

Gamintojas Rapunzel Naturkost AG, 87764 Legau, Vokietija.

Kilmės šalis: Austrija.

2 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti