Rapunzel lazdynų riešutai  200 g
  • Rapunzel lazdynų riešutai  200 g

Rapunzel lazdynų riešutai 200 g

3000003392
7,50 €

Rapunzel lazdynų riešutai yra itin skanūs ir tie, kas ragavo, tai patvirtins! Lazdyno rie6utai vertingi vitaminais В, В1, В2, С, Е, РР ir gausybe mineralų.

Kiekis
Paskutinė prekė

Aromatingi ir traškūs riešutai atkeliauja iš Juodosios jūros regiono. Džiovinami saulėje.

Sudedamosios dalys: lazdynų riešutai*. * – iš biodinamių ūkių, sertifikuoti Demeter.

100 g yra: energinės vertės 2763 kJ/ 669 kcal, riebalų 61,6 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 4 g, angliavandenių 10,5 g, iš kurių cukraus 4,6 g, skaidulinių medžiagų 8,2 g, baltymų 14,1 g, druskos <0,005 g.

Gamintojas Rapunzel Naturkost AG, D-87764, Legau, Vokietija. Kilmės šalis Turkija.

2 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.

Jums taip pat gali patikti