Rapunzel ekologiški skaldyti linų sėmenys 150 g
  • Rapunzel ekologiški skaldyti linų sėmenys 150 g

Rapunzel ekologiški skaldyti linų sėmenys 150 g

03000009442
2,45 €

Švelnaus, riešutinio skonio ir itin gausūs maistinių skaidulų, vertingųjų omega3 riebiųjų rūgščių - linų sėmenys. Iš skaldytų linų sėmenų organizmas geriau pasisavina naudingąsias maistines medžiagas. Rapunzel linų sėmenys yra auginami Italijoje, juos skaldo ir iš karto supakuoja Rapunzel.

Kiekis
Paskutinė prekė

Omega-3 nesočiųjų riebalų rūgščių šaltinis (23 g/ 100 g), kurį organizmas ypač lengvai pasisavina iš skaldytų linų sėmenų.

Sudedamosios dalys: linų sėmenys*.

* – iš ekologinių ūkių (sertifikato nr. žr. ant pakuotės).

100 g yra: energinės vertės 2170 kJ/ 525 kcal, riebalų 40,7 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 4 g, angliavandenių 2,5 iš kurių cukraus 2,5 g, skaidulinių medžiagų 22 g, baltymų 26,2 g, druskos <0,027 g.

Gamintojas Rapunzel Naturkost AG, 87764 Legau, Vokietija.

Kilmės šalis Italija.

2 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.

Jums taip pat gali patikti