Rapunzel migdolai 200 g
  • Rapunzel migdolai 200 g

Rapunzel migdolai 200 g

3000003419
8,95 €

Rapunzel natūraliai traškūs migdolai puikiai tiks ne tik užkandžiui ar kepiniams, bet ir aštrių patiekalų gardinimui. Šie migdolai yra švelnaus, malonaus, salstelėjusio skonio.

Kiekis
Šiuo metu neturime


Švelniai saldžiu aromatu pasižymintys migdolai turi daug nesočiųjų riebalų rūgščių.

Sudedamosios dalys: migdolai*. * – iš ekologinių ūkių, sertifikuoto nr. žr. ant pakuotės.

100 g yra: energinės vertės 2577 kJ/ 624 kcal, riebalų 54,1 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 4 g, angliavandenių 5,4 g, iš kurių cukraus 1,4 g, skaidulinių medžiagų 13,5 g, baltymų 22,1 g, druskos <0,005 g.

Gamintojas Rapunzel Naturkost AG, D-87764, Legau, Vokietija. 

Kilmės šalis Ispanija.

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.

Jums taip pat gali patikti