Rapunzel Makadamijos riešutų kremas, 250 g
  • Rapunzel Makadamijos riešutų kremas, 250 g

Rapunzel Makadamijos riešutų kremas, 250 g

03000003415
7,75 €

Ekologiškas Rapunzel makadamijos riešutų kremas. Švelnaus, burnoje tirpstančio šokoladinio kremo sudėtyje net 26% šviežiai skrudintų makadamijos riešutų, žinantys jų skonį - tai tikrai įvertins! Makadamija neretai vadinama riešutų karaliene, jos sviestiškai saldus skonis mėgstamas daugelio.

Kiekis
Šiuo metu neturime


Sudedamosios dalys: makadamijos riešutai* 26%, nesukietinti palmių riebalai*, nugriebto pieno milteliai*, daug oleino rūgšties turintis saulėgrąžų aliejus*, nerafinuotas cukranendrių cukrus*, nuriebinti kakavos milteliai*, jūros druska. * – ekologiškai auginta (sertifikato nr. žr. ant pakuotės).

Gali būti lazdyno riešutų, migdolų, anakardžių, žemės riešutų ir sezamo pėdsakų. Kremo konsistencija priklauso nuo temperatūros, kambario temperatūroje ji bus kreminė, o palaikius šaldytuve – kieta.

100 g yra: energinės vertės 2764 kJ/668 kcal, baltymų 9,8 g, angliavandenių 25 g, riebalų 58 g, magnio 64 mg (17%)*, kalcio 292 mg (36%)*, vit. B1 0,3 mg (27%)*, vit. B2 0,5 mg (35%)*, vit. B12 0,5 μg (18%)*, pantoteno rūgšties 0,9 μg (15%)*.

* – rekomenduojamos paros normos.

Gamintojas: Rapunzel Naturkost AG, D-87764, Legau, Vokietija.

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.

Jums taip pat gali patikti