Rapunzel kokosiniai batonėliai su juoduoju šokoladu, 3 vnt./ 50 g

04000007591
1,95 €

Vienas populiariausių ir skaniausių Biotekos saldumynų! Klasikinį Bounty šokoladą primenantys Rapunzel kokosiniai batonėliai su pienišku šokoladu. Batonėlių skonis iš tiesų yra tikra palaima!

Kiekis

Tinka veganams.

Sudedamosios dalys: kokosų drožlės* 36%, juodasis šokoladas* 25% (nerafinuotas cukrus*, kakavos masė*, kakavos sviestas*, ; kakavos šokolade ne mažiau kaip 55%), ryžių sirupas*, agavų sirupas*, ryžių sirupo milteliai* (ryžių sirupas*, saulėgrąžų aliejus*, jūros druska), viso grūdo ryžių miltai*.

* – iš ekologinių ūkių (sertifikato Nr. žr. ant pakuotės). Gali būti gliuteno, laktozės, riešutų, sojos, sezamų pėdsakų.

100 g yra: energinės vertės 2312 kJ/ 555 kcal, riebalų 35 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 31 g, angliavandenių 52 g, iš kurių cukraus 38 g, skaidulinių medžiagų 7,3 g, baltymų 3,9 g, druskos <0,09 g.

Gamintojas: Rapunzel Naturkost AG, D-87764, Legau, Vokietija.

22 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti