Rapunzel Samba Dark šokoladinis kremas, 250 g

3000003523
6,95 €

45% lazdyno riešutų ir labai daug kakavos! Burnoje tirpstantis kremas tobulai savyje suderina aromatingus, skrudintus lazdyno riešutus, itin daug kvapnios kakavos, vertingą nerafinuotą Rapadura cukrų ir tikrą Burboninę vanilę. Gaminant šokoladinį kremą naudojamas sąžiningos prekybos būdu įsigytas ir tvariai užaugintų palmių aliejųs - gerbiant žmones, gyvūnus ir gamtą. Tinka veganams.

Kiekis

Tinka veganams

Riešutų skonio, tamsaus šokolado kremas – tikriems šokolado fanams!

Sudedamosios dalys: lazdyno riešutai* 45%, nerafinuotas cukranendrių cukrus*, kakavos milteliai* 15%, palmių riebalai*, Burboninė vanilė*.

* – ekologiškai auginta (sertifikato nr. žr. ant pakuotės).

100 g yra: energetinės vertės 583 kcal/2421 kJ, baltymų 10 g, angliavandenių 36 g, riebalų 42 g, kalcio 133 mg (17% RPN), geležies 7 mg (49,8% RPN), magnio 165 mg (44% RPN), vitamino E 12 mg (100% RPN).

RPN – rekomenduojamos paros normos.

Gamintojas: Rapunzel Naturkost AG, D-87764, Legau, Vokietija. 

4 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti