Rapunzel Tigriuko šokoladinis lazdyno riešutų ir nugos kremas 400 g

3000003603
7,95 €

Šviežiai skrudinti lazdyno riešutai, skani kakava ir pienas suteikia "Tigriuko" kremui pieniško šokolado deserto skonį. Kakava, Cristallino cukranendrių cukrus ir palmių aliejus yra išgauti Sąžiningos prekybos būdu iš Rapunzel Hand in hand partnerių.

Kiekis

Sudedamosios dalys: nerafinuotas cukranendrių cukrus*, lazdyno riešutai* 17,14%, alyvpalmių aliejus*, saulėgrąžų aliejus*, nugriebto pieno milteliai* 12%, nuriebintos kakavos milteliai* 6%, burboninė vanilė*. Gali būti žemės riešutų, lubinų, sezamų sėklų pėdsakų. * – iš ekologinių ūkių (sertifikato nr. žr. ant pakuotės).

100 g yra: energinės vertės 2516 kJ/ 606 kcal, riebalų 45,00 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 10,6 g, angliavandenių 41,0 g, iš kurių cukraus 39,1 g, skaidulinių medžiagų 3,5 g, baltymų 8,3 g, druskos < 0,17 g.

Gamintojas: Rapunzel Naturkost AG, D-87764, Legau, Vokietija.

5 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.

Jums taip pat gali patikti