• Trumpesnis galiojimas
  • −30%
Rapunzel baltasis šokoladas 20 g
  • Rapunzel baltasis šokoladas 20 g

Rapunzel baltasis šokoladas 20 g

3000003358
0,80 €
0,56 € Sutaupote 30%

Plonas, minkštas ir praktiškas kelių kąsnių tikro baltojo šokolado batonėlis. Rapunzel kompanijos partnerių pagamintas pagal Sąžiningos prekybos reikalavimus. Šalia to, kad jo sudėtyje tik rinktinės žaliavos, šis šokoladinis batonėlis pagamintas taip, kad pilnai atsiskleistų turtigas kakavos skonis, o kartu šokoladuskas išliktų vientisos, švelnios ir subtilios konsistencijos. Pagardintas tikros vanilės grūdeliais. 

Kiekis

Sudedamosios dalys: Cristallino šviesusis cukranendrių cukrus*, kakavos sviestas*, nenugriebto pieno milteliai*, emulsiklis: sojų lecitinas*, burboninė vanilė*. Gali būti riešutų pėdsakų. * – iš ekologinių ūkių (sertifikato nr. žr. ant pakuotės).

100 g yra: energinės vertės 2409 kJ/ 578 kcal, riebalų 37,8 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 22,6 g, angliavandenių 51,5 g, iš kurių cukraus 51,5 g, skaidulinių medžiagų 0,1 g, baltymų 7,9 g, druskos <0,123 g.

Gamintojas Rapunzel Naturkost AG, 87764 Legau, Vokietija. 

23 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.

Jums taip pat gali patikti