Rapunzel juodasis šokoladas su 85% kakavos 20 g
  • Rapunzel juodasis šokoladas su 85% kakavos 20 g

Rapunzel juodasis šokoladas su 85% kakavos 20 g

3000003350
0,80 €

Itin plonas, patogaus dydžio juodojo šokolado batonėlis. Rapunzel kompanijos partnerių pagamintas pagal Sąžiningos prekybos reikalavimus. Šalia to, kad jo sudėtyje tik rinktinės žaliavos, šis šokoladinis batonėlis pagamintas taip, kad pilnai atsiskleistų turtigas kakavos skonis, o kartu šokoladuskas išliktų vientisos, švelnios ir subtilios konsistencijos.

Kiekis

Sudedamosios dalys: kakavos masė*, Cristallino šviesusis cukranendrių cukrus*, kakavos sviestas*, emulsiklis: sojų lecitinas*, burboninė vanilė*. Gali būti laktozės ir riešutų pėdsakų. * – iš ekologinių ūkių (sertifikato nr. žr. ant pakuotės).

100 g yra: energinės vertės 2575 kJ/ 622 kcal, riebalų 51,5 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 30,8 g, angliavandenių 23,3 g, iš kurių cukraus 14,3 g, skaidulinių medžiagų 11,6 g, baltymų 10,6 g, druskos <0,250 g.

Gamintojas Rapunzel Naturkost AG, 87764 Legau, Vokietija. 

17 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.

Jums taip pat gali patikti