Rapunzel žemės riešutų sviestas Crunchy, 250 g
  • Rapunzel žemės riešutų sviestas Crunchy, 250 g

Rapunzel ekologiškas traškus žemės riešutų sviestas 250 g

3000003469
4,95 €

Rapunzel klasikinis žemės riešutų sviestas gaminamas iš šviežiai skrudintų, ekologiškų žemės riešutų. Dalis riešutų susmulkinti stambiau taip išgaunant traškų skonį. Be hidrintų riebalų ir konservantų.

Kiekis

Klasikinis amerikietiško stiliaus skrudintų žemės riešutų sviestas. Kambario temperatūroje jis bus lengvai tepamas ir kreminis, o šaldytuve sukietės.

Sudedamosios dalys: žemės riešutai* 91%, nehidrintas alyvpalmių aliejus* iš tvarių ūkių, jūros druska, nerafinuotas cukranendrių cukrus Rapadura*. Gali būti lubinų, pieno, sezamų sėklų, kitų riešutų pėdsakų.

* – iš ekologinių ūkių, sertifikato nr. žr. ant pakuotės.

100 g yra: energinės vertės2361 kJ/ 635 kcal, riebalų 52 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 14 g, angliavandenių 9,3 g, iš kurių cukraus 4,5 g, skaidulinių medžiagų 5,6 g, baltymų 29 g, druskos 1,0 g.

Gamintojas Rapunzel Naturkost AG, D-87764, Legau, Vokietija.

15 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.

Jums taip pat gali patikti