Rapunzel juodasis šokoladas su 85% kakavos 80 g
  • Rapunzel juodasis šokoladas su 85% kakavos 80 g

Rapunzel juodasis šokoladas su 85% kakavos 80 g

3000003363
2,95 €

Rapunzel juodasis, 85% šokoladas, skirtas žinovams. Papildoma dozė karstelėjusių, kvapnių kakavos pupelių iš Bolivijos paverčia šį šokoladą tikru pasimėgavimo šaltiniu. Rapunzel šokoladai gaminami pagal geriausias Šveicarijos gamybos tradicijas, o ingredientai gaunami sąžinimgos prekybos būdu.

Kiekis

Sudedamosios dalys: kakavos sviestas*, kakavos masė*, kakavos milteliai*, Cristallino šviesusis cukranendrių cukrus*. Gali būti laktozės, sojų ir riešutų pėdsakų.

 * – iš ekologinių ūkių (sertifikato nr. žr. ant pakuotės).

100 g yra: energinės vertės 2688 kJ/ 651 kcal, riebalų 58,2 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 34,2 g, angliavandenių 19,5 g, iš kurių cukraus 15,2 g, skaidulinių medžiagų 10,9 g, baltymų 6,8 g, druskos <0,025 g.

Gamintojas Rapunzel Naturkost AG, 87764 Legau, Vokietija. 

16 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti