Sante Loose Mineral Powder Biri peršviečiama mineralinė pudra 12 g

01000011629
11,55 €

SANTE peršviečiama, biri pudra dėl sudėtyje esančių natūralių šviesą atspindinčių dalelių užfiksuoja makiažą ir vizualiai pagerina odos išvaizdą. Pudra gali būti naudojama viena, tiesiai ant veido, ar ant makiažo, paakių zonai. Tinka visiems odos atspalviams. Sertifikuota natūrali kosmetika. Gyva dekoratyvinė kosmetika!

Kiekis

Peršviečiama, biri ir itin smulki pudra lengvai dengiasi ant veido odos. Nedidelio kiekio pudros užteks užfiksuoti makiažą ilgam laikui. Sudėtyje esantis ekologiškas alavijas ir natūralūs pigmentai užtikrina sveiką ir lygią odos išvaizdą. Naudokite vieną tiesiai ant veido, ant makiažo ar norint pašviesinti paakius.

Tinka veganams.

Naudojimas: paskirstykite tolygiai per visą veido odą sukamaisiais judesiais šepetėliu ar spaudžiamaisiais judesiais kempinėle ir išsklaidykite link kaklo.

Gamintojas SANTE Naturkosmetik, 31020 Salzhemmendorf, Vokietija. 

4 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiškos kosmetikos gamintojas SANTE. Kiekvienas žmogus turi teisę pasirūpinti savimi, naudodamas švarias priežiūros priemones, kurių sudėtyje nėra sintetinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ir konservantų. SANTE kainodaros politikos pagrindinis uždavinys – suteikti kuo didesniam žmonių ratui priėjimą prie kokybiškos ekologiškos kosmetikos. Būtent todėl produktų kainos išlieka stulbinamai žemame lygyje, o kokybė nuo to nenukenčia. SANTE remiasi naujausiomis technologijomis ir taiko novatoriškus sprendimus: visos veikliosios vertingų augalų medžiagos – aliejai ir ekstraktai – sujungtos į darnias ir veiksmingas produktų formules. Juos naudodami, pajusite akivaizdų poveikį savo odai ir plaukams – jiems bus grąžinta sveikata ir nauja energija. SANTE rūpinasi Jumis ir pasauliu! Ji visada žengia koja kojon su naujausiomis ekologiškų priemonių tendencijomis ir nuolat stebina naujais produktais.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti