Sante 2in1 Base & Top Coat Nagų lako pagrindas  ir apsauginis sluoksnis 10 ml
  • Sante 2in1 Base & Top Coat Nagų lako pagrindas  ir apsauginis sluoksnis 10 ml

Sante 2in1 Base & Top Coat Nagų lako pagrindas ir apsauginis sluoksnis 10 ml

01000009828
7,15 €

Sante peršviečiamas, lengvas nagų lakas arba pagrindas nagų lakui. Apsaugo nagus nuo spalvos pakitimų, kai naudojamas kaip nagų lako pagrindas. Padeda sustiprinti trapius ir švelnius nagus. Suteikia nagų lakui matinį efektą, kai naudojamas kaip apsauginis nagų lako sluoksnis. Greitai džiūstantis.

Kiekis

Greitai džiūstantis, padengiantis nagus šilkiniu matiniu sluoksniu - tarsi peršviečiamas nagų lakas, tik dar ir puoselėjantis bei saugantis nagus. Neturi nagų lakams įpasto nemalonaus kvapo. 

Galima naudoti įvairiai:

- naudokite vieną, natūraliam nagų grožiui pabrėžti, suteikti blizgesio.

- naudokite kaip nagų lako pagrindą, kad išvengtumėte nagams daromos žalos. 

- tepkite kaip papildomą sluoksnį ant nagų lako ir išlaikykite nagų laką ilgiau.

Priemonė praturtinta peruvinių dumplūniu ekstraktu, turtingu vitaminais C, B1, B6 bei geležimi. Joje taip pat gausu natūralių antioksidantų, saugančių nuo laisvųjų radikalų poveikio. 

Naudojimas: kruopščiai užtepkite ant nagų ir leiskite nudžiūti. Naudojant kaip apsauginę nagų lako spalvos priemonę - tepkite ant jau nudžiūvusio nagų lako.

Sudedamosios dalys: Alcohol denat. *, Shellac, Aqua (Water), Physalis Peruviana Fruit Extract *, Averrhoa Carambola Fruit Extract, Glycerin, Parfum (Fragrance) **, Linalool **, Citronellol **.

* sertifikuoti ekologiški ingredientai

** iš natūralių eterinių aliejų.

Gamintojas SANTE Naturkosmetik, 31020 Salzhemmendorf, Vokietija.

4 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiškos kosmetikos gamintojas SANTE. Kiekvienas žmogus turi teisę pasirūpinti savimi, naudodamas švarias priežiūros priemones, kurių sudėtyje nėra sintetinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ir konservantų. SANTE kainodaros politikos pagrindinis uždavinys – suteikti kuo didesniam žmonių ratui priėjimą prie kokybiškos ekologiškos kosmetikos. Būtent todėl produktų kainos išlieka stulbinamai žemame lygyje, o kokybė nuo to nenukenčia. SANTE remiasi naujausiomis technologijomis ir taiko novatoriškus sprendimus: visos veikliosios vertingų augalų medžiagos – aliejai ir ekstraktai – sujungtos į darnias ir veiksmingas produktų formules. Juos naudodami, pajusite akivaizdų poveikį savo odai ir plaukams – jiems bus grąžinta sveikata ir nauja energija. SANTE rūpinasi Jumis ir pasauliu! Ji visada žengia koja kojon su naujausiomis ekologiškų priemonių tendencijomis ir nuolat stebina naujais produktais.

Jums taip pat gali patikti