Rapunzel Sausi pusryčiai su džiovintais vaisiais 750 g

3000003431
6,95 €

Rapunzel sausų pusryčių su džiovintais vaisiais sudėtyje yra saulėje džiovintų abrikosų, figų ir sultingų sultana razinų, o taip pat avižų ir kviečių dribsnių bei linų sėmenų ir saulėgrąžų sėklų. Valgykite dribsnius su šviežiu pienu, jogurtu ar sultimis. Sudėtyje nėra pridėtinio cukraus, dažiklių, kvapiųjų medžiagų ar konservantų.

Kiekis
Paskutinė prekė

Sudėtyje yra net 40% džiovintų vaisių iš ekologinių ūkių!

Sudedamosios dalys: avižų dribsniai* 29,84%, kviečių dribsniai* 19,89%, figos*, abrikosai*, razinos sultana su saulėgrąžų aliejumi*, linų sėmenys*, saulėgrąžų sėklos*. * – iš ekologinių ūkių, sertifikato nr. žr. ant pakuotės.

100 g yra: energinės vertės 1420 kJ/ 338 kcal, riebalų 6,5 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 0,8 g, angliavandenių 52,6 g, iš kurių cukraus 22,2 g, skaidulinių medžiagų 13,0 g, baltymų 10,54 g, druskos <0,05 g.

Gamintojas Rapunzel Naturkost AG, D-87764, Legau, Vokietija.

1 Vienetas

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti