• Trumpesnis galiojimas
  • −15%
Rapunzel sausi pusryčiai „Original“ 750 g
  • Rapunzel sausi pusryčiai „Original“ 750 g

Rapunzel sausi pusryčiai „Original“ 750 g

3000003432
6,95 €
5,91 € Sutaupote 15%

Nuo šių ekologiškų sausų pusryčių prasidėjo visų sausų pusryčių kūrimas: mėgaukitės klasikiniais, traškiais sausais pusryčiais su šiek tiek vaisių. Šio produkto receptas nepakito nuo pat jo atsiradimo, o ankstyvosiomis kompanijos atsiradimo dienomis sausi pusryčiai buvo maišomi rankomis, Rapunzel ūkio virtuvėje.

Kiekis

Sudedamosios dalys: viso grūdo avižų dribsniai* 35,76%, razinos sultana su saulėgrąžų aliejumi* 17,88%, kviečių dribsniai* 8,94%, miežių dribsniai* 8,94%, saulėgrąžų sėklos* 8,12%, skrudinti lazdynų riešutai* 7,15%, linų sėmenys*, skrudinti grikiai*, skrudintos sezamų sėklos*. * – iš ekologinių ūkių, sertifikato nr. žr. ant pakuotės). Gali būti žemės riešutų pėdsakų.

100 g yra: energinės vertės 1697 kJ/ 405 kcal, riebalų 15 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 1,5 g, angliavandenių 49 g, iš kurių cukraus 12,5 g, skaidulinių medžiagų 10 g, baltymų 13 g, druskos <0,025 g.

Gamintojas Rapunzel Naturkost AG, D-87764, Legau, Vokietija.

3 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.

Jums taip pat gali patikti