Bavicchi GEO Ožragių sėklos daiginimui ir maistui, 35 g

03000007160
2,50 €

Daigintos sėklos pasižymi didesniu vitaminų, vertingų skaidulų kiekiu. Šiek tiek sėklų ir šiek tiek vandens - tai viskas, ko jums reikia asmeniniam ekologiniam ūkininkavimui ant palangės namuose! Derliumi galėsite džiaugtis kas kelias dienas, bet kuriuo metų laiku ir be didelių pastagų!

Kiekis

Ekologiškai augintos (sertifikato Nr. žr. ant pakuotės) 

Ožragių daigai yra mažiau aitraus skonio negu žolelė (kario lapai). Skatina kraujo ir kepenų valymąsi, ožragių daiguose gausu vitaminų A, D, B, kalio fosforo, geležies ir kalcio. Ožrages lengva sudaiginti, o daigeliai yra ypač maistingi, šiek tiek kartoko, tačiau malonaus skonio. Plačiai vartojamas prieskonis virškinimui gerinti.

Paruošimas: pamerkite pakuotės turinį į vandenį nakčiai. Kitą dieną išdėliokite sėklas į daiginimui skirtą indą . Atsižvelkite į tai, kad dygdamos jos padidės apie 4 kartus. Laikykite kambario temperatūroje, šviesioje patalpoje. Daiginant tiesioginėje saulės šviesoje ir netiesioginėje galite išgauti skirtingą skonį, tad išbandykite abu variantus! Bent 2 kartus per dieną nuskalaukite ir sudrėkinkite sėklas, kol jos sudygs (4-6 dienas). Jos valgomos iš karto sudygusios, galima laikyti šaldytuve 3-4 savaites.

100 g energinė vertė – 90 kcal.

Gamintojas: Bavicchi Spa, Italija. 

4 Prekės

Jums taip pat gali patikti