Bavicchi GEO Sprouting Jar Indelis daiginimui
  • Bavicchi GEO Sprouting Jar Indelis daiginimui
  • Bavicchi GEO Sprouting Jar Indelis daiginimui

Bavicchi GEO Sprouting Jar Indelis daiginimui

03000005814
19,95 €

Stiklinis indelis daiginimui yra vienas paprasčiausių ir efektyviausių būdų, kaip per kelias dienas gauti maistingųjų daigelių namuose. Rinkinyje yra stiklinis indas, specialus užsukamas dangtelis su metaliniu tinkleliu, keramikinė bazė ir metalinis stovas.

Kiekis
Paskutinė prekė

Daiginimo indelis be abejonės yra viena iš paprasčiausių ir efektyviausių daiginimo priemonių. Lengvai naudojamas namų sąlygomis – per kelias dienas sudaiginsite maistingų daigelių. Pakuotėje yra stiklinis maistinis indelis, specialus metalinis rėmelis ir keraminis padėkliukas daiginimo indeliui. Visų rūšių sėklytės yra daiginamos vienodai, tiktai skiriasi jų kiekis, kurį galite daiginti šiame indelyje.

Pirmoji diena: suberkite sėklytes į indelį ir gausiai užpilkite vandeniu. Leiskite išmirkti 8-12 valandų. Tuomet sėklytes gerai nuskalaukite, paversdami indelį žemyn ir pakratydami, kad vanduo nesikauptų ant dugno. Padėkite indelį ant keraminio padėkliuko ir atremkite į metalinį rėmelį. Indelis turi būti laikomas ant plokščio paviršiaus kambario temperatūroje (18-25ºC), saugant nuo tiesioginių saulės spindulių ir tiesioginio karščio šaltinio.

Kitos dienos: kitomis dienomis indelį užpilkite vandeniu, palaikykite 1-2 min. ir nupilkite. To reikia, kad visos sėklytės indelyje  gautų pakankamai drėgmės ir geriau sudygtų. Procedūrą kartokite mažiausiai 2 kartus per dieną, ryte ir vakare, bei visada, kai sėklytės atrodo sausos. Kiekvieną kartą gerai sukratykite indelio turinį, kaip ir pirmąją dieną.

Derlius: daigeliai greitai auga kambario temperatūroje. Galiausiai daigelius išimkite iš indelio ir valgykite. Likusius laikykite šaldytuve, kuriame jie iš lėto augs toliau.

Gamintojas: Bavicchi, Via della Valtiera, 239-06135 Ponte San Giovanni, Perugia, Italija.

1 Vienetas

Jums taip pat gali patikti