ATTITUDE Eco-Friendly Laundry Detergent Baby 3X Vaikų drabužėlių skalbiklis, 1,05 l
  • ATTITUDE Eco-Friendly Laundry Detergent Baby 3X Vaikų drabužėlių skalbiklis, 1,05 l

Attitude Eco-Friendly Laundry Detergent Baby 3X Vaikų drabužėlių skalbiklis bekvapis, 1,05 l

07000000252
14,49 €

"Attitude" bekvapis, hipoalerginis vaikų drabužėlių skalbiklis. Idealiai tinka kūdikių drabužėliams, daugkartinėms sauskelnėms skalbti. Užtenka 35 skalbimams. Sertifikuota „EcoLogo“.

Kiekis

Skalbti vaikų drabužėlius skalbyklėmis arba rankomis. Be fosfatų, baliklių, fermentų, kvapiklių. Sudėtyje yra iš augalinių žaliavų gautų paviršinio aktyvumo medžiagų. Biologiškai skaidus. Sertifikuota EcoLogo®. Tinka veganams. Užtenka 35 skalbimams. Galima skalbti ir šaltame vandenyje.

Dozavimas: Atsižvelgti į drabužių etiketėse pateiktus skalbimo simbolius ir temperatūrų nuorodas. Užterštiems skalbiniams pilti 1 dangtelį skalbiklio, vidutinio užterštumo – pusę dangtelio.

Dėmių valymas: užpilti skalbiklio ant dėmės, šiek tiek palaukus patrinti ir skalbti.

Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę.

Sudedamosios dalys: 15 % ir daugiau, bet mažiau kaip 30 % anijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų; 5 % ir daugiau, bet mažiau kaip 15 % nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų.

Saugoti nuo užšalimo.

Tūris neto 1,05 l.

Gamintojas: BIO SPECTRA, Monrealis, Kanada, H2H 1W8.

4 Prekės

Jums taip pat gali patikti