Attitude Eco-Friendly Laundry Softener Wildflower Skalbinių minkštiklis lauko gėlių kvapo, 1,05l

07000000247
7,99 €

Hipoalerginis Attitude skalbinių minkštiklis su lauko gėlių aromatu suteikia drabužiams minkštumo ir švelnaus gėlių aromato. Itin koncentruotas, užteks dideliam kiekiui skalbimų. Galima naudoti ir šaltame vandenyje, sertifikuotas „EcoLogo“. Tinka septinių rezervuarų sistemoms.

Kiekis

Skalauti skalbinius tiek skalbyklėmis, tiek rankomis. Minkština ir suteikia skalbiniams malonaus aromato, lengviau juos lyginti, skalbiniai mažiau elektrinasi. Užtenka 35 skalbimams.

Pagaminta su žaliosios arbatos esktraktu, žinomu dėl savo antibakterinių savybių. Pagaminta iš itin veiksmingų natūralios ir augalinės kilmės paviršinio aktyvumo medžiagų. Hipoalerginė priemonė, patikrinta dermatologų, be dažiklių, žinomu alergenų, be sintetinių konservantų. Su natūraliomis kvapiosiomis medžiagomis. 

Galima naudoti ir šaltame vandenyje. Sertifikuota EcoLogo® - priemonė yra tvari ir suyranti. Tinka veganams.

Naudojimas: žiūrėkite į dozavimo lentelėje nurodytas instrukcijas. Pilkite į tam skirtą skyrelį skalbimo mašinoje arba pilkite į vonelę paskutiniam skalavimui. Nepilkite tiesiai ant audinių, kad išvengtumėte dėmių susidarymo. Visuomet laikykitės nurodymų, esančių audinio priežiūros instrukcijoje.

Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę.

Sudedamosios dalys: <5% augalinės kilmės katijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų, <5% augalinės kilmės nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų (kaprililo gliukozidas, miristilo gliukozidas). Taip pat sudėtyje yra vandens, glicerino, žaliosios arbatos ekstrakto, metildihidrojazmonato (jazminų kvapiųjų medžiagų), amilsalicilato (gėlių kvapiųjų medžiagų).

Gamintojas: BIO SPECTRA, Monrealis, Kanada, H2H 1W8.

8 Prekės

Savybės

Apie gamintoją CO2 neutralios Attitude priemonės yra 100% pritaikytos kovai su globaliniu atšilimu. Attitude iki minimumo sumažino gamybos proceso metų atsirandančių išmetamų į atmosferą dujų kiekį. Kompanija nuolat bendradarbiauja su organizacija Earth Day bei aktyviai dalyvauja sodinant naujus miškus, siekdama kompensuoti neišvengiamus praradimus. Visos Attitude priemonės: - pagamintos tik iš netoksiškų žaliavų ir atsinaujinančių šaltinių - sudėtyje neturi kancerogenų (nurodytų kategorijose IARC1, 2A ir 2B), fermentų, naftos perdirbimo produktų, fosfatų, amoniako, chloro, glikolio eterių, optinių baliklių, sintetinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų. - visiškai suyra gamtoje - tinka veganams - nebandomos su gyvūnais - be to, jas naudodami nei per plauko storį neprisidedame prie globalinio atšilimo EcoLogo logotipas ant Attitude pakuočių užtikrina, jog gamyboje naudojamos žaliavos, paruoštos vartoti priemonės ir jų naudojimas atitinka ISO 14024 aplinkosaugos standartą ir Kanados vyriausybės patvirtintos gamtos apsaugos programos reikalavimus. Kitaip tariant – tausoja gamtą ir žmogaus sveikatą.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti