ATTITUDE Eco-Friendly Laundry Softener Wildflower Skalbinių minkštiklis lauko gėlių kvapo, 1l
  • ATTITUDE Eco-Friendly Laundry Softener Wildflower Skalbinių minkštiklis lauko gėlių kvapo, 1l

Attitude Eco-Friendly Laundry Softener Wildflower Skalbinių minkštiklis lauko gėlių kvapo, 1l

07000000247
7,99 €

Hipoalerginis Attitude skalbinių minkštiklis su lauko gėlių aromatu suteikia drabužiams minkštumo ir švelnaus gėlių aromato. Itin koncentruotas, užteks dideliam kiekiui skalbimų. Galima naudoti ir šaltame vandenyje, sertifikuotas „EcoLogo“. Tinka septinių rezervuarų sistemoms.

Kiekis

Skalauti skalbinius tiek skalbyklėmis, tiek rankomis. Minkština ir suteikia skalbiniams malonaus aromato, lengviau juos lyginti, skalbiniai mažiau elektrinasi. Sertifikuota EcoLogo®. Tinka veganams. Užtenka 52 skalbimams  ir skalavimams.

Naudojimas: žiūrėkite į dozavimo lentelėje nurodytas instrukcijas. Pilkite į tam skirtą skyrelį skalbimo mašinoje arba pilkite į vonelę paskutiniam skalavimui. Nepilkite tiesiai ant audinių, kad išvengtumėte dėmių susidarymo. Visuomet laikykitės nurodymų, esančių audinio priežiūros instrukcijoje.

Dozavimas (dangtelis= 45 ml).

Skalbiant skalbykle 4-5 kg

1/3 dangtelio

Skalbiant skalbykle 6 kg ir daugiau

1/2 dangtelio

Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę.

Sudedamosios dalys: <5% augalinės kilmės katijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų, <5% augalinės kilmės nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų (kaprililo gliukozidas, miristilo gliukozidas). Taip pat sudėtyje yra vandens, glicerino, žaliosios arbatos ekstrakto, metildihidrojazmonato (jazminų kvapiųjų medžiagų), amilsalicilato (gėlių kvapiųjų medžiagų).

Saugoti nuo užšalimo.

Gamintojas: BIO SPECTRA, Monrealis, Kanada, H2H 1W8.

15 Prekės

Jums taip pat gali patikti