ATTITUDE Eco-Friendly Laundry Detergent 2X citrus zest Skystasis skalbiklis lauko gėlių kvapo, 1,05 l
  • ATTITUDE Eco-Friendly Laundry Detergent 2X citrus zest Skystasis skalbiklis lauko gėlių kvapo, 1,05 l

Attitude Eco-Friendly Laundry Detergent Wildflower Skystasis skalbiklis su lauko gėlių aromatu 1,05 l

07000001220
14,49 €

Hipoalerginis, universalus Attitude skystasis skalbiklis su lauko gėlių aromatu efektyviai skalbia drabužius, suteikia jiems malonų, natūralų gėlių aromatą. Vienos skalbiklio pakuotės pakaks 35 skalbimams. Aukšto efektyvumo priemonė, sukurta naudoti ir šaltame vandenyje, sertifikuota „EcoLogo“. Tinka naudoti septinių rezervuarų sistemoms.

Kiekis

Skalbti medvilninius, sintetinius ir kt. skalbinius skalbyklėmis arba rankomis. Be fosfatų, baliklių, fermentų. Sudėtyje yra iš augalinių žaliavų gautų paviršinio aktyvumo medžiagų. Biologiškai skaidus. Galima skalbti ir šaltame vandenyje. Sertifikuota EcoLogo®. Tinka veganams. Daugiau informacijos rasite: www.cleanattitude.com

Naudojimo būdas: Atsižvelgti į drabužių etiketėse pateiktus skalbimo simbolius ir temperatūrų nuorodas.

Dozavimas: dangtelis = 45 ml. Skalbiant rankomis: 45 ml skalbiklio ištirpinti 10 l vandens ir skalbti. Dėmių valymas: skalbiklį užpilti ant dėmės, šiek tiek palaukus patrinti ir skalbti.

Dozavimas 4,5 kg skalbinių

Vandens kietumas

Skalbinių užterštumo laipsnis

lengvas

stiprus

1 (minkštas)

15 ml

30 ml

2 (vidutinis)

30 ml

45 ml

3-4 (kietas)

45 ml

60 ml

Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią etiketę.

Sudėtyje yra: 5 % ir daugiau, bet mažiau kaip 15 % anijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų; mažiau kaip 5 % nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų; kvapiklių.

Gamintojas: BIO SPECTRA, Monrealis, Kanada, H2H 1W8. 

44 Prekės

Jums taip pat gali patikti