Attitude Eco-Friendly Laundry Detergent Wildflower Skystasis skalbiklis su lauko gėlių aromatu 1,05 l

07000001220
14,50 €

Hipoalerginis, universalus Attitude skystasis skalbiklis su lauko gėlių aromatu efektyviai skalbia drabužius, suteikia jiems malonų, natūralų gėlių aromatą. Vienos skalbiklio pakuotės pakaks 35 skalbimams. Aukšto efektyvumo priemonė, sukurta naudoti ir šaltame vandenyje, sertifikuota „EcoLogo“. Tinka naudoti septinių rezervuarų sistemoms.

Kiekis

Skalbti medvilninius, sintetinius ir kt. skalbinius skalbyklėmis arba rankomis. Be fosfatų, baliklių, fermentų. Sudėtyje yra žaliosios arbatos ekstrakto, žinomo dėl savo antibakterinių savybių. Sudėtyje yra iš augalinių žaliavų gautų paviršinio aktyvumo medžiagų. Galima skalbti ir šaltame vandenyje. 

Sertifikuota EcoLogo® - priemonė yra tvari ir suyranti. Daugiau informacijos rasite: www.cleanattitude.com

Tinka veganams.

Naudojimo būdas: Atsižvelgti į drabužių etiketėse pateiktus skalbimo simbolius ir temperatūrų nuorodas.

Dozavimas: priemonę dozuoti taip, kaip pavaizduota ant pakuotės bei atsižvelgti į drabužių etiketėse pateiktus skalbimo simbolius ir temperatūrų nuorodas. Dėmių valymas: užpilti skalbiklio ant dėmės, šiek tiek palaukus patrinti ir skalbti.

Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią etiketę.

Sudedamosios dalys: 5%-15% anionic surfactants (sodium coco sulfate), 5%-15% non-ionic surfactants (lauryl glucoside). Sudėtyje taip pat yra: Aqua / water / eau, sodium citrate, sodium gluconate, glycerin, camellia sinensis leaf (green tea/thé vert) extract, methyldihydrojasmonate (jasmin), amyl salicylate (floral).

Gamintojas: BIO SPECTRA, Monrealis, Kanada, H2H 1W8. 

22 Prekės

Savybės

Apie gamintoją CO2 neutralios Attitude priemonės yra 100% pritaikytos kovai su globaliniu atšilimu. Attitude iki minimumo sumažino gamybos proceso metų atsirandančių išmetamų į atmosferą dujų kiekį. Kompanija nuolat bendradarbiauja su organizacija Earth Day bei aktyviai dalyvauja sodinant naujus miškus, siekdama kompensuoti neišvengiamus praradimus. Visos Attitude priemonės: - pagamintos tik iš netoksiškų žaliavų ir atsinaujinančių šaltinių - sudėtyje neturi kancerogenų (nurodytų kategorijose IARC1, 2A ir 2B), fermentų, naftos perdirbimo produktų, fosfatų, amoniako, chloro, glikolio eterių, optinių baliklių, sintetinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų. - visiškai suyra gamtoje - tinka veganams - nebandomos su gyvūnais - be to, jas naudodami nei per plauko storį neprisidedame prie globalinio atšilimo EcoLogo logotipas ant Attitude pakuočių užtikrina, jog gamyboje naudojamos žaliavos, paruoštos vartoti priemonės ir jų naudojimas atitinka ISO 14024 aplinkosaugos standartą ir Kanados vyriausybės patvirtintos gamtos apsaugos programos reikalavimus. Kitaip tariant – tausoja gamtą ir žmogaus sveikatą.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti