Attitude Eco-Friendly Laundry Detergent citrus zest Skystasis skalbiklis apelsinų žievelių kvapo, 1,05 l

07000007838
14,49 €

Hipoalerginis, universalus apelsinų žievelių kvapo skalbiklis Attitude efektyviai skalbia drabužius ir suteikia jiems gaivų kvapą. Vienos skalbiklio pakuotės pakaks 35 skalbimams. Aukšto efektyvumo priemonė, sukurta naudoti ir šaltame vandenyje, sertifikuota „EcoLogo“. Tinka naudoti septinių rezervuarų sistemoms.

Kiekis

Skalbti medvilninius, sintetinius ir kt. skalbinius skalbyklėmis arba rankomis. Be fosfatų, baliklių, fermentų. Sudėtyje yra iš augalinių žaliavų gautų paviršinio aktyvumo medžiagų. Galima skalbti ir šaltame vandenyje.

Hipoalerginė priemonė, testuota dermatologų, tinka turint jautrią odą. Be sintetinių kvapiųjų medžiagų.

Sertifikuota EcoLogo® - priemonė yra tvari ir suyranti. Tinka veganams. Daugiau informacijos rasite: www.cleanattitude.com

Naudojimo būdas: priemonę dozuoti taip, kaip pavaizduota ant pakuotės bei atsižvelgti į drabužių etiketėse pateiktus skalbimo simbolius ir temperatūrų nuorodas. Dėmių valymas: užpilti skalbiklio ant dėmės, šiek tiek palaukus patrinti ir skalbti.

Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią

Sudedamosios dalys: 5%-15% Anionic surfactants (sodium coco-sulfate), 5%-15% non-ionic surfactants (lauryl glucoside, myristyl glucoside). Sudėtyje taip pat yra: water, sodium citrate, sodium gluconate, glycerin, camellia sinensis leaf extract (green tea), terpineol (citrus), decanal (citrus), allyl caproate (sweet fruit).

Gamintojas: BIO SPECTRA, Monrealis, Kanada, H2H 1W8.

27 Prekės

Savybės

Apie gamintoją CO2 neutralios Attitude priemonės yra 100% pritaikytos kovai su globaliniu atšilimu. Attitude iki minimumo sumažino gamybos proceso metų atsirandančių išmetamų į atmosferą dujų kiekį. Kompanija nuolat bendradarbiauja su organizacija Earth Day bei aktyviai dalyvauja sodinant naujus miškus, siekdama kompensuoti neišvengiamus praradimus. Visos Attitude priemonės: - pagamintos tik iš netoksiškų žaliavų ir atsinaujinančių šaltinių - sudėtyje neturi kancerogenų (nurodytų kategorijose IARC1, 2A ir 2B), fermentų, naftos perdirbimo produktų, fosfatų, amoniako, chloro, glikolio eterių, optinių baliklių, sintetinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų. - visiškai suyra gamtoje - tinka veganams - nebandomos su gyvūnais - be to, jas naudodami nei per plauko storį neprisidedame prie globalinio atšilimo EcoLogo logotipas ant Attitude pakuočių užtikrina, jog gamyboje naudojamos žaliavos, paruoštos vartoti priemonės ir jų naudojimas atitinka ISO 14024 aplinkosaugos standartą ir Kanados vyriausybės patvirtintos gamtos apsaugos programos reikalavimus. Kitaip tariant – tausoja gamtą ir žmogaus sveikatą.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti