Attitude Eco-Friendly Laundry Softener Baby Bekvapis hipoalerginis vaikiškų skalbinių minkštiklis, 1l

07000000245
7,99 €

Natūralus Attitude vaikiškų skalbinių minkštiklis yra bekvais ir hipoalerginis. Natūraliai ir saugiai suminkština drabužėlius, todėl yra toks mėgstamas tėvelių. Vienos skalbinių minkštiklio pakuotės pakaks 40 skalbimų. Itin aukšto efektyvumo, galima naudoti ir šaltame vandenyje. Sertifikuotas „EcoLogo“.

Kiekis

Skalauti skalbinius tiek skalbyklėmis, tiek rankomis. Minkština skalbinius, juos lengviau lyginti, skalbiniai mažiau elektrinasi. 

Pagaminta su žaliosios arbatos ekstraktu, žinomu dėl savo antibakterinių savybių. Sudėtyje nėra dažančių ir alergiją sukeliančių medžiagų, kenksmingų konservantų. Priemonė bekvapė, patikrinta dermatologų ir tinka net ir jautrią odą turintiems kūdikiams. Sudėtyje tik augalinės paviršinio aktyvumo medžiagos. 

Galima naudoti ir šaltame vandenyje. Sertifikuota EcoLogo® - priemonė yra tvari ir suyranti. Tinka veganams.

Naudojimo būdas: priemonę dozuoti taip, kaip pavaizduota ant pakuotės bei atsižvelgti į drabužių etiketėse pateiktus skalbimo simbolius ir temperatūrų nuorodas. Nepilkite tiesiai ant skalbinių, kad išvengtumėte dėmių.

Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti priemonės pakuotę arba etiketę.

Sudedamosios dalys: <5% cationic surfactants (dipalmitoylethyl hydroxyethylmonium methosulfate), <5% non-ionic surfactants (caprylyl glucoside, myristyl glucoside). Contains also: Aqua / water / eau, glycerin, camellia sinensis leaf (green tea/thé vert) extract.

Gamintojas: BIO SPECTRA, Monrealis, Kanada, H2H 1W8.

9 Prekės

Savybės

Apie gamintoją CO2 neutralios Attitude priemonės yra 100% pritaikytos kovai su globaliniu atšilimu. Attitude iki minimumo sumažino gamybos proceso metų atsirandančių išmetamų į atmosferą dujų kiekį. Kompanija nuolat bendradarbiauja su organizacija Earth Day bei aktyviai dalyvauja sodinant naujus miškus, siekdama kompensuoti neišvengiamus praradimus. Visos Attitude priemonės: - pagamintos tik iš netoksiškų žaliavų ir atsinaujinančių šaltinių - sudėtyje neturi kancerogenų (nurodytų kategorijose IARC1, 2A ir 2B), fermentų, naftos perdirbimo produktų, fosfatų, amoniako, chloro, glikolio eterių, optinių baliklių, sintetinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų. - visiškai suyra gamtoje - tinka veganams - nebandomos su gyvūnais - be to, jas naudodami nei per plauko storį neprisidedame prie globalinio atšilimo EcoLogo logotipas ant Attitude pakuočių užtikrina, jog gamyboje naudojamos žaliavos, paruoštos vartoti priemonės ir jų naudojimas atitinka ISO 14024 aplinkosaugos standartą ir Kanados vyriausybės patvirtintos gamtos apsaugos programos reikalavimus. Kitaip tariant – tausoja gamtą ir žmogaus sveikatą.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti