Sodasan Audinių gaiviklis su magnolijų aromatu, 750 ml
  • Sodasan Audinių gaiviklis su magnolijų aromatu, 750 ml

Sodasan Audinių gaiviklis su magnolijų aromatu, 750 ml

07000006721
4,99 €

Dermatologiškai patikrintas Sodasan audinių gaiviklis ir minkštiklis su magnolijų aromatu tiks visų audinių priežiūrai ir gaiviam aromatui suteikti. Produkto sudėtyje yra 100% natūralių levandų, rožių, magnolijų ir pelargonijų eterinių aliejų, kurie audiniams suteikia švelnų gaivų kvapą. Drabužių audiniu rūpinasi sudėtyje esantis alvijas ir sojų lecitinas. Sertifikuota ECOCERT ir Ecogarantie.

Kiekis

Sodasan audinių gaiviklis yra audinį puoselėjanti priemonė visiems skalbiniams ir visų tipų audiniams. Eteriniai aliejai iš levandų, rožių, magnolijų ir pelargonijų prisotina Jūsų skalbinius subtilaus, gaivaus aromato. Sudėtyje esantys alavijai ir sojų lecitinas įsiskverbia į drabužį ir tausoja audinį.

Dozavimas. Skalbimo mašinoms: pilkite 1 kamštelį (= 35 ml) į skalbinių minkštiklio skyrelį subtiliam aromatui suteikti. Intensyvesniam kvapui galite pilti ir 2 kamštelius gaiviklio.

Skalbiant rankomis: pusę kamštelio (= 18 ml) gaiviklio pilkite baigiant skalauti skalbinius, švelniam aromatui suteikti. Norėdami intensyvesnio kvapo, pilkite 1 kamštelį.

Sudedamosios dalys: >30% vandens, <5% alkoholio, natūralūs kvapieji aliejai, kurių sudėtyje yra geraniolo, limoneno, linalolio, citronenolio, citralio; lecitinas, ksantanas, cukraus pagrindo nejoniniai tenzidai, citratas, alavijai (aloe vera). 100% sudėtinių dalių yra natūralios kilmės. Sertifikuota Ecocert Greenlife, remiantis Ecocert Standartu (http://detergents.ecocert.com/en). Daugiau informacijos galite rasti: www.sodasan.de

Dėmesio: esant tiesioginiam kontaktui su oda, ji gali sudirgti.

Saugos instrukcijos: neleiskite vaikams imti į rankas. Priemonės patekus į akis, nedelsiant gerai plaukite vandeniu ir pasikonsultuokite su gydytoju. Patekus ant odos, gerai nuplaukite gausiu kiekiu vandens ir muilu. Prarijus nedelsiant kreipkitės į gydytoją ir parodykite jam šią pakuotę ar etiketę.

Gamintojas: SODASAN Wasch- und Reinigunsmittel GmbH, Rudolf Diesel Str. 19, D-26670 Uplengen-Jübberde, Vokietija. 

4 Prekės

Jums taip pat gali patikti