SODASAN sportinės aprangos skalbiklis, 750 ml
  • SODASAN sportinės aprangos skalbiklis, 750 ml

Sodasan sportinės aprangos skalbiklis, 750 ml

07000006720
9,95 €

Sodasan sportinės aprangos skalbiklis skirtas skalbti sportinę aprangą, laisvalaikio drabužius, pagamintus iš natūralių ir mišrių audinių pluoštų. Jis ypač tinka mikropluošto audiniams ir membraniniams drabužiams („Gore-Tex“, „Sympatex“) apsaugoti, prižiūrėti, suteikti drabužiui higienišką kvapą. Sudėtyje nėra optinių baliklių, minkštiklių. Tinka skalbti ranomis arba skalbimo mašina.

Kiekis

Audinį tausojantis funkcinės tekstilės skalbiklis (21 skalbimui)

Specialus skalbiklis, skirtas sportinei aprangai ir laisvalaikio drabužiams, pagamintiems iš natūralių audinių ir audinių mišinio. Ypač tinka naudoti mikropluoštui, drabužiams su membranine medžiaga (pvz. Gore-tex, Sympatex). Plauna audinį higieniškai švariai ir neutralizuoja kvapus, nepažeisdamas tokių audinio savybių kaip atsparumas vėjui, vandeniui ir pralaidumas orui. Sodasan sportinės aprangos skalbiklis tinka tiek skalbiant rankomis, tiek skalbiamąja mašina. Sudėtyje nėra baliklių ir audinio minkštiklių.

Dozavimas. 1 kamštelis (35 ml) skirtas 4-5 kg drabužių. Esant labiau užterštiems audiniams galima pilti iki 2 kamštelių skalbiklio.

Sudedamosios dalys: >30% vandens, 5-15% nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų iš cukraus, anijoninės paviršinio aktyvumo medžiagos (kokosų riebalų alkoholio sulfatas), <5% alkoholio, mielių ekstraktas, natūralūs eteriniai aliejai, kurių sudėtyje yra citralio ir limoneno, citratas.

Visos sudėtinės dalys yra natūralios kilmės. Sertifikuota Ecocert Greenlife. Daugiau informacijos galite rasti: www.sodasan.de

Saugos instrukcijos: dėmesio! Esant tiesioginiam kontaktui su oda, ji gali sudirgti Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Priemonei patekus į akis nedelsiant gerai išplaukite vandeniu ir pasikonsultuokite su gydytoju. Patekus ant odos gerai nuplaukite gausiu kiekiu vandens ir muilo. Prarijus nedelsiant kreipkitės į gydytoją ir parodykite jam šią pakuotę ar etiketę.

Gamintojas: SODASAN Wasch- und Reinigunsmittel GmbH, Rudolf Diesel Str. 19, D-26670 Uplengen-Jübberde, Vokietija. Info@sodasan.com, tel. Nr.: 0800-7632726

4 Prekės

Jums taip pat gali patikti