EDL NATURE Ekologiškas skystas skalbiklis vilnai, 1l
  • EDL NATURE Ekologiškas skystas skalbiklis vilnai, 1l

Etamine du Lys Nature Ekologiškas skystas skalbiklis vilnai ir šilkui, 1l

07000001231
10,50 €

Švelni, neutrali pH formulė su ekologišku levandų eteriniu aliejumi - tai vilnos ir kitų delikačių audinių skalbiklis „Etamine du Lys“. Skalbiklis tinka ir tamsios spalvos audiniams, nes nėra agresyvus. Skalbiant vadovaukitės drabužio gamintojo rekomendacijomis. Sertifikuota „Ecocert“.

Kiekis

Skirtas vilnai ir visiems ploniems ir natūraliems audiniams: šilkui, viskozei, medvilnei, sintetikai skalbti rankomis ir mašina. Apsaugo audinius, neleidžia vilnai susivelti. Tausoja spalvas, todėl taip pat rekomenduojamas tamsių spalvų drabužiams. Neutralaus pH, nedirgina odos.

Naudojimas: skalbiant rankomis: pusę kamštelio išmaišykite 5 l vandens; skalbiant mašina: pilkite skalbiklio priklausomai nuo vandens kietumo ir skalbinių nešvarumo (žr. lentelę ant pakuotės). Vienas kamštelis = 25 ml

Atsargumo priemonės: laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Patekus į akis skubiai praplaukite tekančiu vandeniu. Nurijus skubiai kreipkitės medicininės pagalbos ir parodykite pakuotę.

Sudedamosios dalys: >30% vanduo, 5-15% nejoninės paviršiaus aktyvios medžiagos, <5% anijoninės paviršiaus aktyvios medžiagos, augalinės kilmės muilas, natrio benzoatas ir kalio sorbatas (konservantai), natrio chloridas, hidroksietiliminodiacetinė rūgštis, dinatrio druska, 100% natūralūs kvapikliai, ekologiškų levandų eterinis aliejus(1) (linalolis(2), limonenas(2)). (1) iš ekologiškai užaugintų augalų (0,01% bendro kiekio), (2) natūraliai esantys eteriniuose aliejuose. Sudėtyje yra linalolio gali sukelti alerginę reakciją.

Plaunančios medžiagos augalinės kilmės. Be dirbtinių kvapiųjų medžiagų ir dažiklių. Be fosfatų, EDTA ir naftos produktų. Perdirbama pakuotė. Nebandyta su gyvūnais. Biologiškai suyrantis. Sertifikuotas ECOCERT.

Gamintojas: COMPTOIR DES LYS, Prancūzija 

3 Prekės

Jums taip pat gali patikti