Etamine du Lys Nature Ekologiškas dėmių valiklis - gelis, 150 ml

07000001242
6,50 €

"Etamine du Lys" Ekologiškas dėmių valiklis - gelis yra malonaus levandų eterinio aliejaus kvapo ir natūraliai, bet efektyviai padeda pašalinti dėmes iš audinių. Itin tinka riebioms dėmėms. Užtepkite, leiskite kiek pastovėti ir dėkite į skalbimo mašiną arba plaukite rankomis. Dėmės dingo ir be aršių cheminių medžiagų! Sertifikuota „Ecocert“.

Kiekis
Šiuo metu neturime


Rekomenduojamas šalinti bet kokios kilmės dėmėms, ypač riebalų bei kraujo. Tinka baltiems ir spalvotiems audiniams. Nuo 30° C. Gelio struktūra leidžia pasiekti geresnių rezultatų, nes jis tinkamai prilimpa prie dėmės.

Naudojimas: Paskleiskite želė ant dėmės. Palikite 5 min. įsigerti į audinį, tada skalbkite įprastine skalbimo mašinos programa ar plaukite rankomis EDL NATURE milteliais ar skystomis skalbimo priemonėmis. Švelnios tekstilės ir ryškių spalvų audinius išbandykite audinio vidinėje dalyje iš anksto.

Sudedamosios dalys: > 30% vandens, 5 - 15% augalinio muilo, 5 - 15% nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos (kokosų aliejaus ir cukraus pagrindo), 5 - 15%: anijoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos (palmių), taip pat yra: <5% etanolio (augalinio alkoholio), natrio chlorido (valgomosios druskos), hidroksietiliminodiacetinė rūgštis, dinatrio druskos ir Tetranatrio glutamato diacetato (tirštiklio) kalio hidroksido, natrio hidroksido (pH stabilizatorius) kalio sorbato (konservantas), 100% natūralių kvapų (Linalool), ekologiško levandų eterinio aliejaus (0,01% visų sudedamųjų dalių).

Atsargumo priemonės: Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Vengti kontakto su akimis ir oda. Jei praryjama, nedelsiant kreiptis pas gydytoją ir parodyti šio produkto pakuotę arba etiketę.

Gamintojas: COMPTOIR DES LYS, Prancūzija

Jums taip pat gali patikti