EDL NATURE Purškiamas dėmių valiklis, 125 ml
  • EDL NATURE Purškiamas dėmių valiklis, 125 ml

Etamine du Lys Nature Purškiamas dėmių valiklis, 125 ml

07000001243
5,80 €
Purškiamas dėmių valiklis „Etamine du Lys“ tinka tokioms dėmėms kaip kraujas, purvas, žolė, pienas, kiaušiniai, vaisiai ir kitos sunkiai pašalinamos dėmės. Veiksminga priemonė tinka visiems patvariems spalvotiems audiniams, išskyrus plonus ir delikačius audinius. Produktą lengva naudoti - purškite tiesiai ant dėmės ir skalbkite kaip įprasta. Sertifikuota „Ecocert“.
Kiekis
Paskutinė prekė

Išvalo ir pašalina bet kokios rūšies dėmes, ypač vaisių, vyno ir žolės. Tinka baltiems ir spalvotiems audiniams. Naudodami švelniems tekstilės gaminiams (vilna ir šilkas) išbandykite produktą iš vidinės audinio pusės. Nuo 30°C.

Naudojimas: Sudrėkinkite dėmes. Užpurkškite valiklį ant dėmės. Palikite veikti 5-10 min. Skalbti skalbimo mašina su įprasta programa ar plauti rankomis su EDL NATURE milteliais  ar skystu plovikliu. Švelnius tekstilės ir ryškių spalvų audinius išbandykite audinio vidinėje  dalyje iš   anksto.

Atsargumo priemonės: Degus! Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Vengti kontakto su akimis ir oda. Jei praryjama, nedelsiant kreiptis pas gydytoją ir parodyti šio produkto pakuotę arba etiketę.

Sudedamosios dalys: > 30% vandens, 15 - 30% etanolio (augalinis alkoholis), 5 - 15%: nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, <5%: anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų (palmių), taip pat yra: <5% d-limoneno, nėra GM fermentų, hidroksietiliminodiacetinės rūgšties  ir dinatrio druskos (surišėjas), kalio sorbato (konservantas) Sudėtyje yra limoneno.

 Gamintojas: COMPTOIR DES LYS, Prancūzija

2 Prekės

Jums taip pat gali patikti