ATTITUDE Eco-Friendly Stain Remover Dėmių valiklis, 475 ml
  • ATTITUDE Eco-Friendly Stain Remover Dėmių valiklis, 475 ml

Attitude Eco-Friendly Stain Remover Dėmių valiklis su citrusinių vaisių žievelių aromatu 475 ml

07000007836
6,99 €

Attitude audinių dėmių valiklis su citrusų aromatu - saugus naudoti tiek baltiems, tiek spalvotiems audiniams. Pagaminta iš augalinės ir mineralinės kilmės hipoalerginių sudedamųjų dalių, kurie padeda natūraliai pašalinti užsispyrusias dėmes. Sertifikuota EcoLogo®. Aršus dėmėms, bet švelnus Jums ir aplinkai.

Kiekis

Skirtas valyti ir šalinti įvairias dėmes iš audinių ar drabužių. Tinka visiems baltiems ir spalvotiems audiniams skalbti bet kokios temperatūros vandenyje.

Be sintetinių kvapiųjų medžiagų, hipoalerginė priemonė, patikrinta dermatologų, be žalingų konservantų. Sertifikuota EcoLogo® - priemonė yra tvari ir suyranti. Tinka veganams. Daugiau informacijos rasite: www.cleanattitude.com

Naudojimo būdas: Užpurkšti valiklį ant dėmės, įtrinti į audinį ir po 1-5 min skalbti įprastu skalbikliu. Visuomet vadovaukitės gaminio priežiūros instrukcija. Neleiskite išdžiūti ant audinio.

Sudedamosios dalys: vanduo, propanediolis, laurilo gliukozidas, miristilo gliukozidas, kaprililo gliukozidas, natrio citratas, natrio gliukonatas, natrio iminodisukcinatas, natūralios kvapiosios medžiagos, proteazė. Sudėtyje yra jautrinančių medžiagų (fermento proteazės). Gali sukelti alergiją, susilietus su oda.

Gamintojas: BIO SPECTRA, Monrealis, Kanada, H2H 1W8.

7 Prekės

Savybės

Apie gamintoją CO2 neutralios Attitude priemonės yra 100% pritaikytos kovai su globaliniu atšilimu. Attitude iki minimumo sumažino gamybos proceso metų atsirandančių išmetamų į atmosferą dujų kiekį. Kompanija nuolat bendradarbiauja su organizacija Earth Day bei aktyviai dalyvauja sodinant naujus miškus, siekdama kompensuoti neišvengiamus praradimus. Visos Attitude priemonės: - pagamintos tik iš netoksiškų žaliavų ir atsinaujinančių šaltinių - sudėtyje neturi kancerogenų (nurodytų kategorijose IARC1, 2A ir 2B), fermentų, naftos perdirbimo produktų, fosfatų, amoniako, chloro, glikolio eterių, optinių baliklių, sintetinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų. - visiškai suyra gamtoje - tinka veganams - nebandomos su gyvūnais - be to, jas naudodami nei per plauko storį neprisidedame prie globalinio atšilimo EcoLogo logotipas ant Attitude pakuočių užtikrina, jog gamyboje naudojamos žaliavos, paruoštos vartoti priemonės ir jų naudojimas atitinka ISO 14024 aplinkosaugos standartą ir Kanados vyriausybės patvirtintos gamtos apsaugos programos reikalavimus. Kitaip tariant – tausoja gamtą ir žmogaus sveikatą.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti