Attitude Eco-Friendly Laundry Detergent Hipoalerginis skalbiklis ir minkštiklis „Kalnų gaiva“ 1,05 l

07000008849
16,49 €

Visa tai, kas liečiasi su mūsų oda - turi mums poveikį. Cheminės medžiagos, net ir mažomis dozėmis, taip pat. Attitude skalbiklis ir minkštiklis, du viename, yra natūrali, efektyvi aplinką ir mūsų sveikatą tausojanti priemonė. Sertifikuota EcoLogo. Vienos pakuotės užteks 35 skalbimams. Aukšto efektyvumo priemonė.

Kiekis

Skalbti skalbyklėmis arba rankomis. Be fosfatų, baliklių, fermentų, kvapiklių. Sudėtyje yra iš augalinių žaliavų gautų paviršinio aktyvumo medžiagų. Užtenka 35 skalbimams. Galima skalbti ir šaltame vandenyje.

Hipoalerginė priemonė - tinka jautrią odą turintiems žmonėms.

Sertifikuota EcoLogo® - biologiškai skaidus ir tvarus. Tinka veganams.

Dozavimas: Atsižvelgti į drabužių etiketėse pateiktus skalbimo simbolius ir temperatūrų nuorodas. Taip pat ant skalbiklio pakuotės nurodytas dozavimo rekomendacijas. Dėmių valymas: užpilti skalbiklio ant dėmės, šiek tiek palaukus patrinti ir skalbti.

Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę.

Sudedamosios dalys: 5%-15% anionic surfactants (sodium coco sulfate), 5%-15% non-ionic surfactants (lauryl glucoside, myristyl glucoside), <5% cationic surfactants (dipalmitoylethyl hydroxyethylmonium methosulfate). Contains also : water, sodium citrate, camellia sinensis (green tea / thé vert) leaf extract, sodium gluconate, glycerin, methylundecanal (citrus), 3-hexenol (green leaves), amyl salicylate (floral).

Gamintojas: BIO SPECTRA, Monrealis, Kanada, H2H 1W8.

18 Prekės

Savybės

Apie gamintoją CO2 neutralios Attitude priemonės yra 100% pritaikytos kovai su globaliniu atšilimu. Attitude iki minimumo sumažino gamybos proceso metų atsirandančių išmetamų į atmosferą dujų kiekį. Kompanija nuolat bendradarbiauja su organizacija Earth Day bei aktyviai dalyvauja sodinant naujus miškus, siekdama kompensuoti neišvengiamus praradimus. Visos Attitude priemonės: - pagamintos tik iš netoksiškų žaliavų ir atsinaujinančių šaltinių - sudėtyje neturi kancerogenų (nurodytų kategorijose IARC1, 2A ir 2B), fermentų, naftos perdirbimo produktų, fosfatų, amoniako, chloro, glikolio eterių, optinių baliklių, sintetinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų. - visiškai suyra gamtoje - tinka veganams - nebandomos su gyvūnais - be to, jas naudodami nei per plauko storį neprisidedame prie globalinio atšilimo EcoLogo logotipas ant Attitude pakuočių užtikrina, jog gamyboje naudojamos žaliavos, paruoštos vartoti priemonės ir jų naudojimas atitinka ISO 14024 aplinkosaugos standartą ir Kanados vyriausybės patvirtintos gamtos apsaugos programos reikalavimus. Kitaip tariant – tausoja gamtą ir žmogaus sveikatą.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti