EDL Nature minkštiklis su vyšnių žiedų ir jazminų aromatu 3l
  • EDL Nature minkštiklis su vyšnių žiedų ir jazminų aromatu 3l

Etamine du Lys Nature skalbinių minkštiklis su vyšnių žiedų ir jazminų aromatu 3l

07000010762
15,95 €

Skalbinių minkštiklis su vyšnių žiedų ir jazminų aromatu nukels į pavasario prisiminimą su žydinčiais vyšnių sodais. Natūrali minkštiklio sudėtis skalbimą ir sąlytį su oda paverčia saugiu. Apsaugos audinius nuo elektrinimosi, audiniai taps minkštesni.

Kiekis
Paskutinė prekė

Suteikia lankstumo, švelnumo ir malonaus aromato Jūsų skalbiniams. Apsaugo audinius nuo elektrinimosi. Užtenka 120 skalbimų.

Naudojimas: 1 kamštelis = 30 ml. Į skalbimo mašiną pilkite 25 ml. Į džiovyklę – 15 ml ant drėgnų audinių. Nepalieka dėmių. Tausodami aplinką skalbkite pilną skalbyklę skalbinių, rinkitės skalbimą žemoje temperatūroje ir sekite dozavimo instrukciją.

Dėmesio: laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Prireikus medikų pagalbos, po ranka turėkite šią pakuotę.

Sudedamosios dalys: 5-15% katijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų (iš alyvpalmių), <5%: 100% natūralios kilmės vyšnių žiedų ir jazminų kvapiųjų medžiagų. Taip pat sudėtyje yra vandens, tirpiklių, ekologiško glicerininio vyšnių žiedų ekstrakto*.

99% sudedamųjų dalių yra natūralios kilmės. *0,04% sudedamųjų dalių yra iš sertifikuotų ekologinių ūkių. Perdirbama pakuotė. Nebandyta su gyvūnais. Biologiškai suyrantis. Sertifikuotas ECOCERT Greenlife.

Gamintojas: COMPTOIR DES LYS, Prancūzija.

1 Vienetas

Jums taip pat gali patikti